Čínský horoskop: Koza

19.02.2015 - 07.02.2016

Koza

Správná Koza je mlsná! Lidi ve znamení Kozy proto často najdeme v pozici šéfkuchaře ve vyhlášených restauracích. Moudrá kozí samaritánská duše pak vyslechne všechny, kdo si řeknou o pomoc. Koza kvůli tomu často sama trpí stresem a vnitřními obavami.

Podstatou lidí narozených v tomto znamení je slušnost. Nehledají chyby u druhých, nevyvolávají nesnáze, jsou dobří posluchači, vyslechnou všechny strany sporu a najdou schůdné řešení. Tito zrozenci jsou jemní, trpěliví, inteligentní, aktivní a opatrní. Vedeni moudrostí se drží zlaté střední cesty.

Většinou bývají přátelští, ale neváhají dát své potřeby najevo. Své znalosti nezneužívají k tomu, aby druhým ubližovali, a to ani svým nepřátelům. Chtějí pouze pomáhat. Jsou tvořiví, mají fantazii, a než se do něčeho pustí, měli by mít možnost vše si v klidu promyslet.

Mají pro ostatní dostatek chápavého soucitu, což z nich však činí osoby zranitelné, a často trpí stresem a vnitřními obavami. Celkově jsou založeni spíše intelektuálně než fyzicky. Dávají přednost tradici před módou, zejména pokud jde o jejich oblíbené činnosti, kulturu a vaření. Zrozenci Kozy bývají vynikající kuchaři s podrobnými znalostmi o jídle. Jsou pyšní na své domovy a kuchyně, nejlépe se cítí v restauracích a při nákupech.

Zpět na přehled znamení

Další horoskopy:

Hvězdný tým

Jindřiška

Jindřiška

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE JINDRISKA na číslo 904 30 47

Výklad karet, Runy

Opustil vás? Je pro vás život bez NĚJ těžký?
Co bude dál? S pomocí karet odhalím cestu vašeho osudu, zavolejte mi!

více informací


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 47 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz