Keltský horoskop

keltský horoskop, znamení 1

Kdy naposledy jste objali strom, abyste si navzájem vyměnili poselství duší i energii? Staří Keltové to dělali odjakživa. Vyzbrojeni otázkami a touhou po vědění chodili do posvátných hájů, kde rostly různé druhy dřevin. Stromy, které, jak Keltové věřili, mají stejně jako lidé svůj osud, duši. Lidem meditujícím v jejich stínu, kteří jim pak tiše sdělovali svá tajemství, opřeni o jejich pevný kmen, pomáhaly vyřešit jejich trápení.

Keltové věřili, že z posvátného háje neodejdou bez odpovědi, pokud se ke svým stromům budou chovat s úctou a pokorou. Není divu, že lidé jabloni, hlohu, vřesu či vrbě přisoudili podobné vlastnosti, jako mají oni, klady i zápory. A dvacet stromů vybrali, aby se staly symboly jednotlivých znamení.

Druidové, kteří horoskop podle pověstí vymysleli, pak navíc určili, že stejně jako rok dělí na dvě poloviny dny letního a zimního slunovratu, budou se i jednotlivá stromová znamení vyskytovat během jednoho roku v horoskopu dvakrát.

Než vyrazíte do parku, zjistěte si, který strom odpovídá vašemu datu narození. Abyste věděli, ke kterému se máte tulit.

Co jste za znamení?

Zadejte datum vašeho narození

Další horoskopy:

Hvězdný tým

Agnes

Agnes

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE AGNES na číslo 904 30 47

Výklad karet

Vplížil se do vašehu vztahu stereotyp? Spolu ho opět oživíme!
Mým cílem je, dosáhnout vaší spokojenosti!

více informací

Melinda

Melinda

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE MELINDA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Nevíte, jak okouzlit muže svých snů?
Ráda vám diskrétně poradím, obraťte se na mě s důvěrou!

více informací


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 47 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz