Výbava do zimy:Krémy pro Sněhurky a zimní královny

Krása 25. prosince 2012

Už jste viděla dost pohádek a rozbalila dárky a teď je čas vyjít z domu na procházky. Nezapomeňte se postarat o svou pleť, abyste zářila jako filmová princezna.

Brrr, to to zebe

Ruce schováme do rukavic, vlasy přiklopíme kapucí, ale lyžařskou kuklu, která by ochránila před zimou i obličej, tu asi nosit nebudeme, že? A co aspoň zahalit si tvář krémem?

Tito specialisté pro zimní období (označení winter, saisons, mountain) opravdu umí pokožku ochránit před chladem, a navrch jí poskytnou výživu, takže bude útokům zvenčí lépe odolávat i sama od sebe.

A nedivte se, že zimní péče má sluneční filtr – paprsky totiž škodí celoročně.

Pomoc, jsem na suchu!

Mráz a studený vítr narušují ochrannou vrstvu pokožky a ta pak snadněji ztrácí vodu. Sklony k vysušování vás mohou překvapit i u pleti, která se dosud chovala úplně normálně.

Najednou se zdá, že je o číslo menší než velikost obličeje, pne, nebo se dokonce objeví šupinky. Napraví to krém pro suchou pleť.

Nečekejte nic mastného a lepivého, moderní péče tvář příjemně hýčkají a rychle a beze zbytků se vsáknou. Až se pokožka vrátí k normálu, můžete znovu začít s krémem, který obvykle používáte.

Vyžeňte Karkulku

Střídání teplot venku a uvnitř zvyšuje citlivost pleti. Že nám na procházce zčervenají tvářičky, vypadá sice celkem hezky, ale rudé svědící fleky, které ne a ne z obličeje zmizet, ty naši přitažlivost asi nezvýší...

Tady pomůže jen specialista – krém, který tvář zklidní, pronikne do pleti a stahuje cévy a posílí je, takže už nejsou tak snadným cílem ataků okolí.

Šance pleti v tomto boji zvýší i používání nočního krému, třeba s koenzymem Q10, který ji nabudí k vyšší regeneraci.

V šatníku šedá barva právě boduje, ale zašedlá tvář působí unaveně a staře. Skvělý rozjasňovač je vitamin C.

Jasně, v zimě si ho dáváme do čaje, v tom pokračujte, ale když sáhnete i po céčkovém krému, nebudete věřit vlastním očím – už za pár dnů se obličej rozjasní.

Pokud chcete kamuflovat trochu víc, sáhněte po aktuálním hitu: BB krému. Spojuje pečující složky s barevnými pigmenty, takže pleť hýčkáte a zkrášlujete najednou.

pleť

V zimě pleť vyžaduje speciální péči.

zdroj: www.thinkstock.cz