Nechte rozkvést svůj šatník

květiny
Bonmarché
Móda 2. července 2014

Pestrobarevné květy k létu patří, stejně jako motivy vloček k zimě. A pokud nejste zrovna romantička nebo vás celoplošné potisky k smrti děsí, pořiďte si aspoň nějaký ten květovaný doplněk.

Květinové zátiší

S motivy květin byste měla, stejně jako s jinými potisky, pracovat promyšleně a opatrně. Jedno je jisté – pro baculky jsou ideální spíše drobnější kvítky, třeba na jednobarevném tmavším podkladu, štíhlé a vyšší ženy mohou klidně sáhnout po větších potiscích a pestřejších barvách.

květiny

Klingel

květiny

Bandolera

Shluky kvítků na konkrétních místech mohou šikovně odvést pozornost od problémových partií, nebo naopak zdůraznit jisté přednosti.

Abstraktní kompozice, rozpité motivy a květinové aplikace mohou zatraktivnit i méně okázalé modely, jako jsou bavlněná trička, splývavé tuniky a jednořadá sáčka pánského střihu.

květiny

Slink Boutique

květiny

Klingel

Mixujte bez obav

Ač se to může zdát některým konzervativním jedincům přinejmenším zvláštní, kombinace několika nesourodých prvků tvoří ve finále zajímavý a neotřelý mix.

květiny

Bandolera

květiny

Klingel

A jak je z oblečení na této stránce patrné, výrazné pruhy, geometrické vzory a zvířecí potisky květům vůbec neškodí.

Když už ovšem sáhnete po takhle pestrém topu nebo šatech, musíte z excentričnosti ubrat v případě ostatního oblečení, o doplňcích ani nemluvě. I tady platí známé pravidlo, že méně bývá více.

květiny

Klingel

květiny

River Island