Lunární kalendář na tento týden: Udělejte si pořádek doma i v práci

Zábava 6. března 2013

V následujícím týdnu byste měla řešit úřední záležitosti, "prohrabat" se osobními dokumenty, které máte doma už x let na hromadě, a nemusíte se bát ani rozhovoru se šéfem.

týden 7

Středa 6.3.2013: V noci na dnešek vstoupil ubývající Měsíc do znamení Kozoroha. Dnes vyřiďte důležité administrativní záležitosti a udělejte si pořádek v osobních dokumentech.

týden 5

Čtvrtek 7.3.2013: Ubývající luna je stále ještě v realistickém znamení Kozoroha. Práce vám půjde hezky od ruky a nastal čas, kdy můžete se šéfem probrat váš kariérní postup.

týden 1

Pátek 8.3.2013 Ubývající Měsíc se ráno „nastěhoval“ do znamení idealistického Vodnáře. Den je jako stvořený pro řešení úředních záležitostí, zvláště pokud se týkají finančních a majetkových věcí.

týden 3

Sobota 9.3.2013 Měsíc ubývá a nachází se ve Vodnáři. Více než lidé, které milujete, vás v těchto dnech zajímají vaše koníčky. V jejich „společnosti“ doslova rozkvetete a začnete vyzařovat pozitivní energii.

týden 4

Neděle 10.3.2013: Ubývající Měsíc je ve Vodnáři a před druhou odpoledne se přesune do citlivého znamení Ryb. Užijete si krásný den, zvláště pokud máte naplánované nějaké aktivity s přáteli. Jen pozor na přemíru v konzumaci alkoholu nebo tučného jídla. Mohly by přijít zažívací potíže.

týden 2

Pondělí 11.3.2013 Dnes ve 20:54 hodin nastane novoluní v Rybách. Věnujte pozornost zdraví, zvláště pokud máte problémy v oblasti nohou.

týden 6

Úterý 12.3.2013: Luna je v Rybách a začala přibývat. Dnes budete obzvláště vnímaví vůči projevům estetična, a proto si naplánujte nějaké kino, divadlo nebo koncert.

elektronické předplatné