Čínský horoskop

čínský horoskop

Možná jste se dočetli, že podle čínského kalendáře se lidstvo začalo řídit v roce 2630 př. n. l. Tehdy zemi vládl Chuang-ti – Žlutý císař. Tajemstvím opředený muž, který je považován za zakladatele kalendáře i osobu, která určila pravidla, podle nichž se od té doby tvoří čínský horoskop.

Jenže jsou tu prameny, které hovoří o tom, že tomu bylo úplně jinak. V dávných dobách totiž zemi vládla zvířata. Moudrý Buddha ve snaze zajistit rovnost všech bytostí na Zemi uspořádal velkolepou večeři. První se ke slavnostní tabuli posadil potkan, pak následoval buvol. Nakonec u velkého stolu po Buddhově boku usedlo dvanáct příslušníků zvířecích druhů.

Jedli, pili, hodovali, rokovali. A Buddha celou dobu přemýšlel, jak ty, kteří projevili zájem o osud všeho tvorstva na Zemi, může odměnit. Nakonec každému z nich předal vládu nad jedním pozemským rokem. Rok co rok si po staletí mezi sebou předávají pomyslné žezlo.

Jedním se přece jenom ještě liší. K dvanácti zvířecím znamením náleží pět živlů. Přírodních sil, které jsou schopny ostatní živly zničit, nebo naopak stvořit jiný. Dřevo, oheň, země, kov a voda si udržují vládu dokonce po dva roky a i ony se periodicky v horoskopu střídají. Chcete-li zjistit své znamení zadejte si vpravo své datum narození.

Co jste za znamení?

Zadejte datum vašeho narození

Další horoskopy:

Hvězdný tým

Ludmila

Ludmila

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE LUDMILA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Trápíte se pochybami o jeho věrnosti?
Ráda vám výkladem karet situaci ujasním! Upřímnost je u mne samozřejmostí!

více informací

Lea

Lea

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE LEA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Jako matka jste selhala?
Nevíte, jak svou chybu napravit? Ráda vám poradím!

více informací

Martina

Martina

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE MARTINA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Zlomila vás ztráta zaměstnání? Co bude dál?
S kartami Lenormand nahlédnu do vaší budoucnosti!

více informací


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 47 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz