Čínský horoskop: Buvol

26.01.2009 - 13.02.2010

Buvol

Nepodceňujte Buvola. Na první pohled vypadá nerozhodně a neohrabaně, ale jakmile se k něčemu rozhoupe, neohroženě a cílevědomě jde za svým cílem, jehož obvykle také dosáhne. Věrný a pozorný Buvol bývá též výtečným partnerem. Je to vysloveně rodinný typ.

Lidé narození v tomto znamení jsou věrní a silní. To proto, že povaha Buvola je vyrovnaná, ale i nepřizpůsobivá, proto zrozenci lehce podléhají stereotypům a druhým se mohou zdát pomalí a těžkopádní. Na druhou stranu – tento člověk bývá cílevědomý, vytrvalý a pracovitý. Nikdy se do ničeho nevrhá bezhlavě, protože nerad zbytečně riskuje. Jakmile se však pro něco rozhodne, uplatní svou sílu a instinkt. Beze strachu jde krok za krokem, vytrvá bez ohledu na všechny překážky, a tak často může zaujímat nejvýznamnější vedoucí místa v kterémkoli oboru. Nesmí však podlehnout své nepružnosti a sklonům ke konzervativnímu stylu.

Je důležité mít na paměti, že jakmile se tito lidé pro něco rozhodnou, neexistuje takřka nic, co by je zastavilo nebo odradilo, jdou vpřed skálopevně rozhodnuti uspět. Typický zrozenec Buvola je většinou skromný a také vnímavý typ. Pro své blízké, přátele i partnery udělá maximum, ale měl by mít také pochvalu a uznání za vše, co pro své nejbližší udělá.

Lidé Buvola mají velký smysl pro rodinu. Doma i v práci potřebují klid, jsou přátelští, mírumilovní a dobře se s nimi pracuje. I přes svou uzavřenější povahu milují večírky a společenské události. Rádi se baví, ale přitom by neměli zapomínat na odpočinek a relax.

Zpět na přehled znamení

Další horoskopy:

Hvězdný tým

Ludmila

Ludmila

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE LUDMILA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Trápíte se pochybami o jeho věrnosti?
Ráda vám výkladem karet situaci ujasním! Upřímnost je u mne samozřejmostí!

více informací

Lea

Lea

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE LEA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Jako matka jste selhala?
Nevíte, jak svou chybu napravit? Ráda vám poradím!

více informací

Martina

Martina

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE MARTINA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Zlomila vás ztráta zaměstnání? Co bude dál?
S kartami Lenormand nahlédnu do vaší budoucnosti!

více informací


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 47 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz