Čínský horoskop: Drak

23.01.2012 - 09.02.2013

Drak

Neexistuje záhadnější znamení, než je Drak. Nikdo nedokáže odhadnout, kdy přiletí ani co následně udělá. Pokud však Drak vlétne do vašeho života, totálně vás okouzlí – vášnivostí citů, divokou povahou, nekonečnou velkorysostí. Bývá miláčkem Štěstěny.

Draci bývají většinou silné, magnetické osobnosti. V mnoha oborech zastávají nejvyšší místa. S velkým potěšením se pouštějí do nových věcí. Bývají to lidé s divokou povahou. Vtipní, otevření, čestní a k přátelům velkorysí. Rádi jsou středem pozornosti a jen málokdo je dokáže zkrotit. Všude, kde se objeví, vzbuzují vzrušení a obdiv. Obvykle mívají v životě štěstí. Avšak jejich nestálá povaha jim může toto štěstí narušit a bývá překážkou i pro jejich kariéru. Měli by proto pracovat na své trpělivosti a vůli.

Podstatou Draků je jejich nepředvídatelnost. Jsou silní, oslniví a záhadní. Člověk nikdy neví, co udělají.

Drak si zakládá na společenském postavení. Rád se předvádí a miluje vše nové a módní. Jednotvárnost ho nemůže uspokojit. Draky baví sportovat a cestovat. Mají rádi večírky a díky svému šarmu a moci se často dostávají do popředí společenského života. Rodinu potřebují, avšak vzhledem k jejich divoké povaze je jim občas těsná a partnerské vztahy jim ne zcela nevyhovují. Tito zrozenci by se měli vyhýbat všem formám extremismu.

Zpět na přehled znamení

Další horoskopy:

Hvězdný tým

Ludmila

Ludmila

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE LUDMILA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Trápíte se pochybami o jeho věrnosti?
Ráda vám výkladem karet situaci ujasním! Upřímnost je u mne samozřejmostí!

více informací

Lea

Lea

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE LEA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Jako matka jste selhala?
Nevíte, jak svou chybu napravit? Ráda vám poradím!

více informací

Martina

Martina

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE MARTINA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Zlomila vás ztráta zaměstnání? Co bude dál?
S kartami Lenormand nahlédnu do vaší budoucnosti!

více informací


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 47 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz