Čínský horoskop: Drak

23.01.2012 - 09.02.2013

Drak

Neexistuje záhadnější znamení, než je Drak. Nikdo nedokáže odhadnout, kdy přiletí ani co následně udělá. Pokud však Drak vlétne do vašeho života, totálně vás okouzlí – vášnivostí citů, divokou povahou, nekonečnou velkorysostí. Bývá miláčkem Štěstěny.

Draci bývají většinou silné, magnetické osobnosti. V mnoha oborech zastávají nejvyšší místa. S velkým potěšením se pouštějí do nových věcí. Bývají to lidé s divokou povahou. Vtipní, otevření, čestní a k přátelům velkorysí. Rádi jsou středem pozornosti a jen málokdo je dokáže zkrotit. Všude, kde se objeví, vzbuzují vzrušení a obdiv. Obvykle mívají v životě štěstí. Avšak jejich nestálá povaha jim může toto štěstí narušit a bývá překážkou i pro jejich kariéru. Měli by proto pracovat na své trpělivosti a vůli.

Podstatou Draků je jejich nepředvídatelnost. Jsou silní, oslniví a záhadní. Člověk nikdy neví, co udělají.

Drak si zakládá na společenském postavení. Rád se předvádí a miluje vše nové a módní. Jednotvárnost ho nemůže uspokojit. Draky baví sportovat a cestovat. Mají rádi večírky a díky svému šarmu a moci se často dostávají do popředí společenského života. Rodinu potřebují, avšak vzhledem k jejich divoké povaze je jim občas těsná a partnerské vztahy jim ne zcela nevyhovují. Tito zrozenci by se měli vyhýbat všem formám extremismu.

Zpět na přehled znamení

Další horoskopy:

Hvězdný tým

Jindřiška

Jindřiška

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE JINDRISKA na číslo 904 30 47

Výklad karet, Runy

Opustil vás? Je pro vás život bez NĚJ těžký?
Co bude dál? S pomocí karet odhalím cestu vašeho osudu, zavolejte mi!

více informací


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 47 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz