Čínský horoskop: Had

10.02.2013 - 30.01.2014

Had

Čtete-li tyto řádky, pak jste pravděpodobně Had. Žádné jiné znamení se tolik nezajímá o esoteriku a tajemství života, jež díky své moudrosti rozkrývá. Za maskou klidného, meditujícího tvora se skrývá predátor schopný bleskurychle využít každou svou šanci.

Jeho zrozenci v sobě mají moudrost, rádi objevují hluboká tajemství života, zajímají se o okolní svět a zkoumají záhadné věci. Bývají nadaní i prakticky a organizačně, dokážou dotahovat věci do zdárného konce.

Hadi sice působí klidně, až zpomaleně, avšak jsou ostražití, inteligentní a mají pevnou vůli. Dovedou tvrdě pracovat! Jestliže se pro něco rozhodnou, většinou to dokončí. Jsou totiž vytrvalí, silní, aktivní. Zřídkakdy zastávají vyšší funkce, spíše se drží v pozadí a ovládají dění. Jestliže se však naskytne správná chvíle, neváhají se projevit. Dovedou se velice dobře ovládat a často se z nich stávají zvídaví myslitelé a intelektuálové. Jejich instinktivní a břitký úsudek má neuvěřitelnou moc.

Pečlivě skrývají své emoce a ambice. Střeží si své soukromí, takže ostatní je mohou považovat za chladné a odtažité. Ve skutečnosti mají velkou potřebu přátelství, morální podpory a lásky, která je pro ně nepostradatelným zdrojem energie a síly. Jsou to umělecky založení a tvořiví lidé, milující zábavu, zejména hudbu a tanec. Pokud jde o vkus, jsou konzervativní, spíše vyčkávají. Nepotrpí si na okázalost, která by jim získala prestiž.

Zpět na přehled znamení

Další horoskopy:

Hvězdný tým

Ludmila

Ludmila

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE LUDMILA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Trápíte se pochybami o jeho věrnosti?
Ráda vám výkladem karet situaci ujasním! Upřímnost je u mne samozřejmostí!

více informací

Lea

Lea

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE LEA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Jako matka jste selhala?
Nevíte, jak svou chybu napravit? Ráda vám poradím!

více informací

Martina

Martina

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE MARTINA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Zlomila vás ztráta zaměstnání? Co bude dál?
S kartami Lenormand nahlédnu do vaší budoucnosti!

více informací


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 47 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz