Čínský horoskop: Kohout

28.01.2017 - 15.02.2018

Kohout

Na dvorečku má být jeden Kohout! A zrozenci v Kohoutu se podle toho po celý život chovají. Kariéru mají založenou na vzdělávání. Díky schopnosti získat, analyzovat a správně využívat informace pak míří k vedoucí funkci. Jen by občas měli zvážit, co říkají.

Lidé narození ve znamení Kohouta usilují o vedoucí postavení. Spíše než touha po materiálním bohatství je k tomu vede pocit, že to tak má být. Protože jsou pilní, zpravidla dosáhnou svého. Tito zrozenci bývají střízliví a konzervativní. Chybí jim uvolněnost, jsou totiž opatrní a kritičtí.

Bývají pyšní, sami se sebou spokojení, a ne vždy vycházejí dobře s okolím. Obecně jsou považováni za skvělé řečníky a diskutéry. Usilovně studují, protože nesnesou, aby je někdo považoval za nevzdělance. Dovedou rychle sbírat a využívat informace a právě tato schopnost bývá hlavním zdrojem jejich úspěchu.

Snaží se své emoce držet pod kontrolou, avšak ve chvílích zklamání mohou vybuchnout. Bývají tak označováni za přehnaně kritické a popudlivé osobnosti. Uvažují rychle, někdy mluví bez ohledu na možné důsledky. Vytvářejí si tak nepřátele. Ve svém nitru jsou sice citově založení, touží po lásce a přátelství, ale ne vždy se jim je podaří získat, protože se chovají často sobecky a u ostatních tím vzbuzují značnou nelibost. Průměrná kultura jim nic neříká, mají rádi klasické nebo avantgardní umění.

Zpět na přehled znamení

Další horoskopy:

Hvězdný tým

Ludmila

Ludmila

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE LUDMILA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Trápíte se pochybami o jeho věrnosti?
Ráda vám výkladem karet situaci ujasním! Upřímnost je u mne samozřejmostí!

více informací

Lea

Lea

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE LEA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Jako matka jste selhala?
Nevíte, jak svou chybu napravit? Ráda vám poradím!

více informací

Martina

Martina

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE MARTINA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Zlomila vás ztráta zaměstnání? Co bude dál?
S kartami Lenormand nahlédnu do vaší budoucnosti!

více informací


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 47 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz