Čínský horoskop: Koza

19.02.2015 - 07.02.2016

Koza

Správná Koza je mlsná! Lidi ve znamení Kozy proto často najdeme v pozici šéfkuchaře ve vyhlášených restauracích. Moudrá kozí samaritánská duše pak vyslechne všechny, kdo si řeknou o pomoc. Koza kvůli tomu často sama trpí stresem a vnitřními obavami.

Podstatou lidí narozených v tomto znamení je slušnost. Nehledají chyby u druhých, nevyvolávají nesnáze, jsou dobří posluchači, vyslechnou všechny strany sporu a najdou schůdné řešení. Tito zrozenci jsou jemní, trpěliví, inteligentní, aktivní a opatrní. Vedeni moudrostí se drží zlaté střední cesty.

Většinou bývají přátelští, ale neváhají dát své potřeby najevo. Své znalosti nezneužívají k tomu, aby druhým ubližovali, a to ani svým nepřátelům. Chtějí pouze pomáhat. Jsou tvořiví, mají fantazii, a než se do něčeho pustí, měli by mít možnost vše si v klidu promyslet.

Mají pro ostatní dostatek chápavého soucitu, což z nich však činí osoby zranitelné, a často trpí stresem a vnitřními obavami. Celkově jsou založeni spíše intelektuálně než fyzicky. Dávají přednost tradici před módou, zejména pokud jde o jejich oblíbené činnosti, kulturu a vaření. Zrozenci Kozy bývají vynikající kuchaři s podrobnými znalostmi o jídle. Jsou pyšní na své domovy a kuchyně, nejlépe se cítí v restauracích a při nákupech.

Zpět na přehled znamení

Další horoskopy:

Hvězdný tým

Ludmila

Ludmila

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE LUDMILA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Trápíte se pochybami o jeho věrnosti?
Ráda vám výkladem karet situaci ujasním! Upřímnost je u mne samozřejmostí!

více informací

Lea

Lea

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE LEA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Jako matka jste selhala?
Nevíte, jak svou chybu napravit? Ráda vám poradím!

více informací

Martina

Martina

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE MARTINA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Zlomila vás ztráta zaměstnání? Co bude dál?
S kartami Lenormand nahlédnu do vaší budoucnosti!

více informací


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 47 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz