Čínský horoskop: Krysa

25.01.2020 - 11.02.2021

Krysa

Jde vaše firma ke dnu? Pak se do čela přeživších postaví Krysa. Díky vrozené inteligenci a neutuchající bojovnosti umí Krysy získat vedoucí postavení v jakémkoliv oboru. S rozkoší si pak vychutnají triumf a materiální požitky z něj vyplývající.

Je prvním znamením čínského zvěrokruhu. Zrozenci Krysy bývají společenští, srdeční a pilní. Ve svém okolí se těší velké úctě. Většinou jsou dostatečně schopní, aby zaujali vedoucí postavení v kterémkoli oboru. I když přijdou problémy, tito lidé neztrácejí naději. Jsou to totiž velcí bojovníci. Daří si jim nejlépe ve všem, co je spojeno s výživou, dětmi a půdou. Často se spoléhají jen sami na sebe, a proto by se měli naučit využívat svých komunikačních schopností a získávat podporu i od svého okolí.

Zrozenci tohoto čínského znamení bývají zvídaví, duchaplní, tvořiví a hovorní. Milují život a zaujímají k němu spíše intelektuální postoj. To jim však nebrání, aby hojně užívali materiálních rozkoší, které život skýtá. Jsou ohleduplní, často tajnůstkářští a své myšlenky skrývají.

Nesmírně si váží kvalitních vztahů. Přátelům a partnerům vždy velkoryse nabídnou pomocnou ruku. Je pro ně důležité uchovat si harmonický vztah ke svému okolí, a to jak v soukromém životě, tak v zaměstnání. Krysy mají vášnivou povahu a často propadají sentimentu. V případě problémů řeší svoje splíny nákupy a přejídáním.

Mají i negativní stránky. Krysa může být prospěchářská, přehnaně agresivní a dokáže manipulovat s ostatními. Na druhé straně miluje život, společnost, zábavu a legraci. Tito zrozenci rádi nakupují, milují dobré jídlo a pití, libují si také v náznacích luxusu a pohodlí, okouzlují je hezké věci, elegantní restaurace, tanec, hudba a dobrá společnost.

Zpět na přehled znamení

Další horoskopy:

Hvězdný tým

Ludmila

Ludmila

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE LUDMILA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Trápíte se pochybami o jeho věrnosti?
Ráda vám výkladem karet situaci ujasním! Upřímnost je u mne samozřejmostí!

více informací

Lea

Lea

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE LEA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Jako matka jste selhala?
Nevíte, jak svou chybu napravit? Ráda vám poradím!

více informací

Martina

Martina

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE MARTINA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Zlomila vás ztráta zaměstnání? Co bude dál?
S kartami Lenormand nahlédnu do vaší budoucnosti!

více informací


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 47 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz