Čínský horoskop: Kůň

31.01.2014 - 18.02.2015

Kůň

Účastníte se všech možných soutěží? Pak jste zřejmě Kůň! Toto znamení se nejlíp cítí ve chvíli, kdy se může zúčastnit sportovního či intelektuálního klání. K vítězství chtějí Koně docválat hned. Trpělivost jim není vlastní. A do vytyčeného cíle pomalu nikdy nedojdou.

Kůň bývá přátelský a komunikativní. Vyzařuje energii, aktivitu a mládí. Tito lidé jsou vůdčí typy, ochotně pomohou ostatním vždy, když je to třeba. Obvykle mívají umělecké nadání. Většinou jsou přátelští, inteligentní a pohlední. Dělá jim dobře, když jsou středem pozornosti. Bývají velmi manuálně zruční a pracovití, nejsou dvakrát trpěliví, takže občas může vyvstat problém práci dokončit. Nebezpečím pro ně může být jejich povaha – nevyhraněnost, nesoustředěnost a neochota usilovat o cíle, jejichž dosažení vyžaduje notnou dávku trpělivosti.

Jsou obdařeni silnou intuicí, jsou vnímaví, pozorní a citliví k novým vývojovým trendům. Chodí rádi do divadla a na koncerty, do galerií a muzeí, avšak před obdivováním cizího peří dávají přednost vlastní tvorbě. Mnohem lépe jim svědčí role řečníka než posluchače.

Nejšťastnější jsou při jakémkoli intelektuálním nebo fyzickém klání, protože jsou soutěživí a rádi vyhrávají. Jejich slabou stránkou je přelétavost. U žádné činnosti dlouho nevydrží a stejní jsou také jako partneři. Jejich vztahy nemívají dlouhého trvání. Když se svého protějšku nabaží, cválají pryč...

Zpět na přehled znamení

Další horoskopy:

Hvězdný tým

Ludmila

Ludmila

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE LUDMILA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Trápíte se pochybami o jeho věrnosti?
Ráda vám výkladem karet situaci ujasním! Upřímnost je u mne samozřejmostí!

více informací

Lea

Lea

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE LEA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Jako matka jste selhala?
Nevíte, jak svou chybu napravit? Ráda vám poradím!

více informací

Martina

Martina

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE MARTINA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Zlomila vás ztráta zaměstnání? Co bude dál?
S kartami Lenormand nahlédnu do vaší budoucnosti!

více informací


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 47 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz