Čínský horoskop: Kůň

31.01.2014 - 18.02.2015

Kůň

Účastníte se všech možných soutěží? Pak jste zřejmě Kůň! Toto znamení se nejlíp cítí ve chvíli, kdy se může zúčastnit sportovního či intelektuálního klání. K vítězství chtějí Koně docválat hned. Trpělivost jim není vlastní. A do vytyčeného cíle pomalu nikdy nedojdou.

Kůň bývá přátelský a komunikativní. Vyzařuje energii, aktivitu a mládí. Tito lidé jsou vůdčí typy, ochotně pomohou ostatním vždy, když je to třeba. Obvykle mívají umělecké nadání. Většinou jsou přátelští, inteligentní a pohlední. Dělá jim dobře, když jsou středem pozornosti. Bývají velmi manuálně zruční a pracovití, nejsou dvakrát trpěliví, takže občas může vyvstat problém práci dokončit. Nebezpečím pro ně může být jejich povaha – nevyhraněnost, nesoustředěnost a neochota usilovat o cíle, jejichž dosažení vyžaduje notnou dávku trpělivosti.

Jsou obdařeni silnou intuicí, jsou vnímaví, pozorní a citliví k novým vývojovým trendům. Chodí rádi do divadla a na koncerty, do galerií a muzeí, avšak před obdivováním cizího peří dávají přednost vlastní tvorbě. Mnohem lépe jim svědčí role řečníka než posluchače.

Nejšťastnější jsou při jakémkoli intelektuálním nebo fyzickém klání, protože jsou soutěživí a rádi vyhrávají. Jejich slabou stránkou je přelétavost. U žádné činnosti dlouho nevydrží a stejní jsou také jako partneři. Jejich vztahy nemívají dlouhého trvání. Když se svého protějšku nabaží, cválají pryč...

Zpět na přehled znamení

Další horoskopy:

Hvězdný tým

Agnes

Agnes

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE AGNES na číslo 904 30 47

Výklad karet

Vplížil se do vašehu vztahu stereotyp? Spolu ho opět oživíme!
Mým cílem je, dosáhnout vaší spokojenosti!

více informací

Melinda

Melinda

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE MELINDA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Nevíte, jak okouzlit muže svých snů?
Ráda vám diskrétně poradím, obraťte se na mě s důvěrou!

více informací


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 47 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz