Čínský horoskop: Kůň

31.01.2014 - 18.02.2015

Kůň

Účastníte se všech možných soutěží? Pak jste zřejmě Kůň! Toto znamení se nejlíp cítí ve chvíli, kdy se může zúčastnit sportovního či intelektuálního klání. K vítězství chtějí Koně docválat hned. Trpělivost jim není vlastní. A do vytyčeného cíle pomalu nikdy nedojdou.

Kůň bývá přátelský a komunikativní. Vyzařuje energii, aktivitu a mládí. Tito lidé jsou vůdčí typy, ochotně pomohou ostatním vždy, když je to třeba. Obvykle mívají umělecké nadání. Většinou jsou přátelští, inteligentní a pohlední. Dělá jim dobře, když jsou středem pozornosti. Bývají velmi manuálně zruční a pracovití, nejsou dvakrát trpěliví, takže občas může vyvstat problém práci dokončit. Nebezpečím pro ně může být jejich povaha – nevyhraněnost, nesoustředěnost a neochota usilovat o cíle, jejichž dosažení vyžaduje notnou dávku trpělivosti.

Jsou obdařeni silnou intuicí, jsou vnímaví, pozorní a citliví k novým vývojovým trendům. Chodí rádi do divadla a na koncerty, do galerií a muzeí, avšak před obdivováním cizího peří dávají přednost vlastní tvorbě. Mnohem lépe jim svědčí role řečníka než posluchače.

Nejšťastnější jsou při jakémkoli intelektuálním nebo fyzickém klání, protože jsou soutěživí a rádi vyhrávají. Jejich slabou stránkou je přelétavost. U žádné činnosti dlouho nevydrží a stejní jsou také jako partneři. Jejich vztahy nemívají dlouhého trvání. Když se svého protějšku nabaží, cválají pryč...

Zpět na přehled znamení

Další horoskopy:

Hvězdný tým

Eva

Eva

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE EVA na číslo 904 30 47

Astrologie, Výklad karet

Jakým směrem se bude ubírat váš život v roce 2014?
Sestavením horoskopu nahlédnu na všechny oblasti vašeho života!

více informací


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 47 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz