Čínský horoskop: Opice

08.02.2016 - 27.01.2017

Opice

Tam, kde je Opice, se vždy něco děje. Zvědavá, zábavná, chytrá, energická a občas agresivní Opice se dokáže postarat o rozruch. Díky prořízlé pusince ji navíc drobné maléry projdou. A když ne? Vychytralá Opice chybu nepřizná. Průšvih svede na ostatní.

Zvědavá, veselá, energická a velmi soutěživá. Říká se, že je nejživější ze všech zvířecích znamení. Umí skvěle manipulovat s okolím, rychle přemýšlí. Zrozenci tohoto znamení jsou zpravidla bystří, mají nezávislou povahu a svět vidí optimisticky. Tam, kde je Opice, se vždycky něco děje. Tito lidé jsou vůdčí typy, jen neradi přiznávají vlastní chyby a ze všeho viní většinou druhé.

Lidé narození v roce Opice jsou chytří, rychlí, neklidní, zábavní, agresivní a smyslní. Mají divoký, rtuťovitý temperament a mohou být neuvěřitelně nepořádní a neukáznění. Opice jsou přesvědčiví řečníci, všechno jim většinou projde.

Vnější neklid a odvaha lidí ve znamení Opice je doprovázena vnitřním strachem, že o něco přijdou. Nervozita, nadměrná aktivita a nedostatek trpělivosti jsou důvodem, proč se často vystavuje nejrůznějším nebezpečím, a ohrožuje tak své šance na postup a úspěch. Opice je však dostatečně energická a duševně i fyzicky silná, takže se bez zbytečného váhání chytá možnosti problémy zvrátit ve svůj prospěch.

I přes svou vrozenou netrpělivost si dělají velké plány, organizují nejrůznější události a ovládnou vždy každý večírek. Obvykle příliš neutrácejí, ale vzhledem k četným koníčkům a zájmům ani mnoho neušetří.

Zpět na přehled znamení

Další horoskopy:

Hvězdný tým

Chantal

Chantal

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE CHANTAL na číslo 904 30 47

Astrologie, Výklad karet

Nerozumíte chování svého partnera?
Trápíte se nejistotou, a nevíte co dál? Ráda vám poradím s jakýmkoli trápením!

více informací


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 47 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz