Čínský horoskop: Opice

08.02.2016 - 27.01.2017

Opice

Tam, kde je Opice, se vždy něco děje. Zvědavá, zábavná, chytrá, energická a občas agresivní Opice se dokáže postarat o rozruch. Díky prořízlé pusince ji navíc drobné maléry projdou. A když ne? Vychytralá Opice chybu nepřizná. Průšvih svede na ostatní.

Zvědavá, veselá, energická a velmi soutěživá. Říká se, že je nejživější ze všech zvířecích znamení. Umí skvěle manipulovat s okolím, rychle přemýšlí. Zrozenci tohoto znamení jsou zpravidla bystří, mají nezávislou povahu a svět vidí optimisticky. Tam, kde je Opice, se vždycky něco děje. Tito lidé jsou vůdčí typy, jen neradi přiznávají vlastní chyby a ze všeho viní většinou druhé.

Lidé narození v roce Opice jsou chytří, rychlí, neklidní, zábavní, agresivní a smyslní. Mají divoký, rtuťovitý temperament a mohou být neuvěřitelně nepořádní a neukáznění. Opice jsou přesvědčiví řečníci, všechno jim většinou projde.

Vnější neklid a odvaha lidí ve znamení Opice je doprovázena vnitřním strachem, že o něco přijdou. Nervozita, nadměrná aktivita a nedostatek trpělivosti jsou důvodem, proč se často vystavuje nejrůznějším nebezpečím, a ohrožuje tak své šance na postup a úspěch. Opice je však dostatečně energická a duševně i fyzicky silná, takže se bez zbytečného váhání chytá možnosti problémy zvrátit ve svůj prospěch.

I přes svou vrozenou netrpělivost si dělají velké plány, organizují nejrůznější události a ovládnou vždy každý večírek. Obvykle příliš neutrácejí, ale vzhledem k četným koníčkům a zájmům ani mnoho neušetří.

Zpět na přehled znamení

Další horoskopy:

Hvězdný tým

Agnes

Agnes

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE AGNES na číslo 904 30 47

Výklad karet

Vplížil se do vašehu vztahu stereotyp? Spolu ho opět oživíme!
Mým cílem je, dosáhnout vaší spokojenosti!

více informací

Melinda

Melinda

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE MELINDA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Nevíte, jak okouzlit muže svých snů?
Ráda vám diskrétně poradím, obraťte se na mě s důvěrou!

více informací


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 47 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz