Čínský horoskop: Pes

16.02.2018 - 04.02.2019

Pes

Nejvěrnějším znamením je Pes. Přidá-li se k tomu jeho optimistické založení, pracovitost a cílevědomost, pak nepřekvapí, že lidé ve Psu jsou zvyklí plnit si životní plány. Běda, když zradíte jejich city. Pes má dobrou paměť a ublížíte-li mu, kousne.

Jeho zrozenci jsou přátelští, oddaní svým blízkým. Mají rádi společnost a pomáhají druhým.

I když budí dojem tichých a vyrovnaných lidí, v jejich nitru panuje značný neklid. Jakmile se pro něco rozhodnou, postupují neohroženě. Systematicky překonávají jednu překážku za druhou. Díky tomu se z nich často stávají schopní vedoucí.

Psí lidé jsou přitažlivé a vtipné osobnosti s optimistickou povahou. Nudí je, když je něco příliš snadné nebo když se věci táhnou moc dlouho. Práce a námahy se však nebojí. Jejich cesta k úspěchu bývá někdy dlouhá, občas se může zdát, že jsou odsouzeni jen k lopotné dřině. Nakonec se jejich plány vyplní. Smysl pro věrnost kolegům, přátelům i partnerům je klíčovou emocí lidí narozených v roce Psa. Jejich city však není těžké zranit. A protože mají dobrou paměť, citové rány se jim hojí poměrně dlouho.

Hodně si věří, a tak na sebe berou více úkolů, než mohou zvládnout. K životu přistupují pozitivně, rádi se baví a cestují. Práce je pro ně vždy na prvním místě, ale najdou si čas i pro umění, soutěživé sporty a pobyt v přírodě.

Zpět na přehled znamení

Další horoskopy:

Hvězdný tým

Ludmila

Ludmila

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE LUDMILA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Trápíte se pochybami o jeho věrnosti?
Ráda vám výkladem karet situaci ujasním! Upřímnost je u mne samozřejmostí!

více informací

Lea

Lea

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE LEA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Jako matka jste selhala?
Nevíte, jak svou chybu napravit? Ráda vám poradím!

více informací

Martina

Martina

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE MARTINA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Zlomila vás ztráta zaměstnání? Co bude dál?
S kartami Lenormand nahlédnu do vaší budoucnosti!

více informací


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 47 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz