Čínský horoskop: Tygr

14.02.2010 - 02.02.2011

Tygr

Na večírku Tygra nepřehlédnete. Vždy je to ten nejvtipnější, nejkrásnější, nejsebevědomější, nejlépe oblečený a ozdobený nejmasivnějšími šperky. Uloví každou kořist, po níž zatouží. Pruhovaní predátoři nejsou ale zrovna stálý typ. Pořád hledají novou tygřici.

Tygr je prudký, dynamický, okouzlující a dokáže ostatní přesvědčit o své pravdě. V případě, že je to pro jeho zisk nutné, jedná i nevybíravým nebo agresivním způsobem. Tito zrozenci bývají silní. Proto se jim daří zvládnout spoustu věcí najednou. Mají nepopiratelně vůdčí schopnosti a mnozí z nich se dostanou opravdu vysoko.

Lidé ve znamení Tygra se vrhají do života s elánem a fantazií, které jen málokdo odolá. Jsou hrdí, sebejistí a výřeční. Jejich bezstarostnost vyrovnává síla a vynalézavost, se kterou se vrhají do každého problému.

Tygři často zápasí s emocionálním neklidem. Jsou to tuláci a držet se doma jim dělá značné problémy. Bývají nároční, dokážou využívat nabízené příležitosti a mívají sklony k nevěře. Neustále pokukují po nové šanci a lásce. Lidé v tomto znamení milují velkolepé večírky, dobré jídlo, pěkné oblečení, zábavu a legraci. Rádi se baví a těší je, jsou-li středem pozornosti. Milují krásné věci, rádi se jimi obklopují. Bývají velice vtipní, mají totiž smysl pro humor. Vždy jsou ochotni vyzkoušet něco nového se zvědavostí a nadšením jim vlastním, což často nekvituje jejich okolí. Potřebují také emocionální podporu a pocit, že jejich přátelé a blízcí lidé jsou vždy na jejich straně. Pak udělají pro druhé vše.

Zpět na přehled znamení

Další horoskopy:

Hvězdný tým

Ludmila

Ludmila

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE LUDMILA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Trápíte se pochybami o jeho věrnosti?
Ráda vám výkladem karet situaci ujasním! Upřímnost je u mne samozřejmostí!

více informací

Lea

Lea

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE LEA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Jako matka jste selhala?
Nevíte, jak svou chybu napravit? Ráda vám poradím!

více informací

Martina

Martina

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE MARTINA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Zlomila vás ztráta zaměstnání? Co bude dál?
S kartami Lenormand nahlédnu do vaší budoucnosti!

více informací


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 47 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz