Čínský horoskop: Tygr

14.02.2010 - 02.02.2011

Tygr

Na večírku Tygra nepřehlédnete. Vždy je to ten nejvtipnější, nejkrásnější, nejsebevědomější, nejlépe oblečený a ozdobený nejmasivnějšími šperky. Uloví každou kořist, po níž zatouží. Pruhovaní predátoři nejsou ale zrovna stálý typ. Pořád hledají novou tygřici.

Tygr je prudký, dynamický, okouzlující a dokáže ostatní přesvědčit o své pravdě. V případě, že je to pro jeho zisk nutné, jedná i nevybíravým nebo agresivním způsobem. Tito zrozenci bývají silní. Proto se jim daří zvládnout spoustu věcí najednou. Mají nepopiratelně vůdčí schopnosti a mnozí z nich se dostanou opravdu vysoko.

Lidé ve znamení Tygra se vrhají do života s elánem a fantazií, které jen málokdo odolá. Jsou hrdí, sebejistí a výřeční. Jejich bezstarostnost vyrovnává síla a vynalézavost, se kterou se vrhají do každého problému.

Tygři často zápasí s emocionálním neklidem. Jsou to tuláci a držet se doma jim dělá značné problémy. Bývají nároční, dokážou využívat nabízené příležitosti a mívají sklony k nevěře. Neustále pokukují po nové šanci a lásce. Lidé v tomto znamení milují velkolepé večírky, dobré jídlo, pěkné oblečení, zábavu a legraci. Rádi se baví a těší je, jsou-li středem pozornosti. Milují krásné věci, rádi se jimi obklopují. Bývají velice vtipní, mají totiž smysl pro humor. Vždy jsou ochotni vyzkoušet něco nového se zvědavostí a nadšením jim vlastním, což často nekvituje jejich okolí. Potřebují také emocionální podporu a pocit, že jejich přátelé a blízcí lidé jsou vždy na jejich straně. Pak udělají pro druhé vše.

Zpět na přehled znamení

Další horoskopy:

Hvězdný tým

Jindřiška

Jindřiška

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE JINDRISKA na číslo 904 30 47

Výklad karet, Runy

Opustil vás? Je pro vás život bez NĚJ těžký?
Co bude dál? S pomocí karet odhalím cestu vašeho osudu, zavolejte mi!

více informací


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 47 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz