Čínský horoskop: Tygr

14.02.2010 - 02.02.2011

Tygr

Na večírku Tygra nepřehlédnete. Vždy je to ten nejvtipnější, nejkrásnější, nejsebevědomější, nejlépe oblečený a ozdobený nejmasivnějšími šperky. Uloví každou kořist, po níž zatouží. Pruhovaní predátoři nejsou ale zrovna stálý typ. Pořád hledají novou tygřici.

Tygr je prudký, dynamický, okouzlující a dokáže ostatní přesvědčit o své pravdě. V případě, že je to pro jeho zisk nutné, jedná i nevybíravým nebo agresivním způsobem. Tito zrozenci bývají silní. Proto se jim daří zvládnout spoustu věcí najednou. Mají nepopiratelně vůdčí schopnosti a mnozí z nich se dostanou opravdu vysoko.

Lidé ve znamení Tygra se vrhají do života s elánem a fantazií, které jen málokdo odolá. Jsou hrdí, sebejistí a výřeční. Jejich bezstarostnost vyrovnává síla a vynalézavost, se kterou se vrhají do každého problému.

Tygři často zápasí s emocionálním neklidem. Jsou to tuláci a držet se doma jim dělá značné problémy. Bývají nároční, dokážou využívat nabízené příležitosti a mívají sklony k nevěře. Neustále pokukují po nové šanci a lásce. Lidé v tomto znamení milují velkolepé večírky, dobré jídlo, pěkné oblečení, zábavu a legraci. Rádi se baví a těší je, jsou-li středem pozornosti. Milují krásné věci, rádi se jimi obklopují. Bývají velice vtipní, mají totiž smysl pro humor. Vždy jsou ochotni vyzkoušet něco nového se zvědavostí a nadšením jim vlastním, což často nekvituje jejich okolí. Potřebují také emocionální podporu a pocit, že jejich přátelé a blízcí lidé jsou vždy na jejich straně. Pak udělají pro druhé vše.

Zpět na přehled znamení

Další horoskopy:

Hvězdný tým

Damiana

Damiana

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE DAMIANA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Máte obavy z nového začátku? Jak se vám bude dařit?
Poskytnu vám precizní výklad karet, obraťte se na mě!

více informací

Erik

Erik

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE ERIK na číslo 904 30 47

Numerologie, Výklad karet

Vyráží vám pohled na výplatní pásku dech?
Povím vám, kdy se budete mít lépe! Určuji přesné časové úseky!

více informací

Alan

Alan

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE ALAN na číslo 904 30 47

Astrologie, Numerologie

Jakým talentem vás obdařily hvězdy?
Chcete se o sobě dozvědět víc? Rád vám na vaše otázky odpovím!

více informací

Nikola

Nikola

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE NIKOLA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Litujete rozchodu?
Dokážete k sobě opět najít ztracenou cestu? Vyložím vám karty!

více informací


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 47 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz