Čínský horoskop: Vepř

05.02.2019 - 24.01.2020

Vepř

Sháníte lidi do firmy? Pak rozhodněte sáhněte mezi Vepře! Neexistuje pracovitější a hlavně loajálnější znamení. Navíc inteligentní Vepři nejsou zrovna průbojní a nebudou vás chtít vystrčit z ředitelského křesla. Neradi se předvádějí – bojí se posměchu.

Lidé tohoto znamení se rádi baví, jsou přátelští a především velmi emocionální, proto bývají často citově zranění. Nejsou průbojní, takže se nedokážou prosadit. Zejména v mládí trpí nedostatkem ocenění. V zaměstnání se projevují jako schopní a svědomití podřízení. Vepři jsou mírní, optimističtí, inteligentní. Ačkoli bývají obdařeni uměleckým nadáním, bojí se, že se zesměšní, a proto se raději drží stranou.

Jsou citliví, jemní a velkorysí k přátelům. Nejsou to výstřední osobnosti. Veškeré smyslové požitky, včetně umění, berou velice vážně. I když bývají nesmělí, je pro ně společenský život velmi důležitý. Pokud se jim nedaří, mají pocit, že nedovedou řádně plnit své povinnosti a propadají melancholii. Jsou to nenároční lidé, většinou nemívají nepřátele. Umějí odpouštět a dovedou překonat citovou ztrátu. Náročnost projevují zejména sami k sobě. Když neuspějí v tom, co si předsevzali, podléhají silnému vnitřnímu stresu.

Pokud jde o módu, mají fantazii a vkus. Dbají o svůj vzhled, i když jsou poněkud konzervativní a vyčkávají, až nejnovější výstřelky vyzkouší někdo jiný.

Zpět na přehled znamení

Další horoskopy:

Hvězdný tým

Ludmila

Ludmila

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE LUDMILA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Trápíte se pochybami o jeho věrnosti?
Ráda vám výkladem karet situaci ujasním! Upřímnost je u mne samozřejmostí!

více informací

Lea

Lea

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE LEA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Jako matka jste selhala?
Nevíte, jak svou chybu napravit? Ráda vám poradím!

více informací

Martina

Martina

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE MARTINA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Zlomila vás ztráta zaměstnání? Co bude dál?
S kartami Lenormand nahlédnu do vaší budoucnosti!

více informací


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 47 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz