Čínský horoskop: Vepř

05.02.2019 - 24.01.2020

Vepř

Sháníte lidi do firmy? Pak rozhodněte sáhněte mezi Vepře! Neexistuje pracovitější a hlavně loajálnější znamení. Navíc inteligentní Vepři nejsou zrovna průbojní a nebudou vás chtít vystrčit z ředitelského křesla. Neradi se předvádějí – bojí se posměchu.

Lidé tohoto znamení se rádi baví, jsou přátelští a především velmi emocionální, proto bývají často citově zranění. Nejsou průbojní, takže se nedokážou prosadit. Zejména v mládí trpí nedostatkem ocenění. V zaměstnání se projevují jako schopní a svědomití podřízení. Vepři jsou mírní, optimističtí, inteligentní. Ačkoli bývají obdařeni uměleckým nadáním, bojí se, že se zesměšní, a proto se raději drží stranou.

Jsou citliví, jemní a velkorysí k přátelům. Nejsou to výstřední osobnosti. Veškeré smyslové požitky, včetně umění, berou velice vážně. I když bývají nesmělí, je pro ně společenský život velmi důležitý. Pokud se jim nedaří, mají pocit, že nedovedou řádně plnit své povinnosti a propadají melancholii. Jsou to nenároční lidé, většinou nemívají nepřátele. Umějí odpouštět a dovedou překonat citovou ztrátu. Náročnost projevují zejména sami k sobě. Když neuspějí v tom, co si předsevzali, podléhají silnému vnitřnímu stresu.

Pokud jde o módu, mají fantazii a vkus. Dbají o svůj vzhled, i když jsou poněkud konzervativní a vyčkávají, až nejnovější výstřelky vyzkouší někdo jiný.

Zpět na přehled znamení

Další horoskopy:

Hvězdný tým

Jindřiška

Jindřiška

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE JINDRISKA na číslo 904 30 47

Výklad karet, Runy

Opustil vás? Je pro vás život bez NĚJ těžký?
Co bude dál? S pomocí karet odhalím cestu vašeho osudu, zavolejte mi!

více informací


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 47 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz