Čínský horoskop: Vepř

05.02.2019 - 24.01.2020

Vepř

Sháníte lidi do firmy? Pak rozhodněte sáhněte mezi Vepře! Neexistuje pracovitější a hlavně loajálnější znamení. Navíc inteligentní Vepři nejsou zrovna průbojní a nebudou vás chtít vystrčit z ředitelského křesla. Neradi se předvádějí – bojí se posměchu.

Lidé tohoto znamení se rádi baví, jsou přátelští a především velmi emocionální, proto bývají často citově zranění. Nejsou průbojní, takže se nedokážou prosadit. Zejména v mládí trpí nedostatkem ocenění. V zaměstnání se projevují jako schopní a svědomití podřízení. Vepři jsou mírní, optimističtí, inteligentní. Ačkoli bývají obdařeni uměleckým nadáním, bojí se, že se zesměšní, a proto se raději drží stranou.

Jsou citliví, jemní a velkorysí k přátelům. Nejsou to výstřední osobnosti. Veškeré smyslové požitky, včetně umění, berou velice vážně. I když bývají nesmělí, je pro ně společenský život velmi důležitý. Pokud se jim nedaří, mají pocit, že nedovedou řádně plnit své povinnosti a propadají melancholii. Jsou to nenároční lidé, většinou nemívají nepřátele. Umějí odpouštět a dovedou překonat citovou ztrátu. Náročnost projevují zejména sami k sobě. Když neuspějí v tom, co si předsevzali, podléhají silnému vnitřnímu stresu.

Pokud jde o módu, mají fantazii a vkus. Dbají o svůj vzhled, i když jsou poněkud konzervativní a vyčkávají, až nejnovější výstřelky vyzkouší někdo jiný.

Zpět na přehled znamení

Další horoskopy:

Hvězdný tým

Damiana

Damiana

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE DAMIANA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Máte obavy z nového začátku? Jak se vám bude dařit?
Poskytnu vám precizní výklad karet, obraťte se na mě!

více informací

Erik

Erik

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE ERIK na číslo 904 30 47

Numerologie, Výklad karet

Vyráží vám pohled na výplatní pásku dech?
Povím vám, kdy se budete mít lépe! Určuji přesné časové úseky!

více informací

Alan

Alan

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE ALAN na číslo 904 30 47

Astrologie, Numerologie

Jakým talentem vás obdařily hvězdy?
Chcete se o sobě dozvědět víc? Rád vám na vaše otázky odpovím!

více informací

Nikola

Nikola

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE NIKOLA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Litujete rozchodu?
Dokážete k sobě opět najít ztracenou cestu? Vyložím vám karty!

více informací


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 47 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz