Čínský horoskop: Zajíc

03.02.2011 - 22.01.2012

Zajíc

Všude je vítají s otevřenou náručí. Zrozenci ve znamení Zajíce totiž dokážou ctižádostivé přesvědčit vůdčími schopnostmi a nevěřící Tomáše získat přátelskou povahou. Společně pak dosáhnou mety, kterou jim pracovitý a cílevědomý Zajíc vytyčil.

U tohoto znamení je dominantní citlivost. Lidé narození v roce Zajíce bývají vřelí, odolní, chytří a přizpůsobiví. Tyto vlastnosti jsou zdrojem jejich vnitřní síly a jedinečnosti. Mají také vůdčí schopnosti, dovedou vymezit společný cíl a přimět své okolí, aby usilovalo o harmonii a blahobyt. Mívají velkou intuici a umělecké nadání (může se přetavit v celoživotní hobby).

Pro svou přátelskou povahu, inteligenci a sebejistotu jsou lidé ve znamení Zajíce obdivováni a vítáni všude, kde se objeví. Mají obdivuhodné nadání pro tvořivou práci a smysl pro detail. V jednání s lidmi bývají diplomatičtí. Tvrdě pracují a jsou manuálně zruční. Někdy mohou budit dojem odtažitých pozorovatelů a této schopnosti využívají i pro svou práci.

Většina lidí tohoto znamení nesnáší zbytečné vyrušování a komplikované detaily. V práci i životě dávají přednost rovným a hladkým cestičkám.

Rádi cestují. S oblibou navštěvují muzea, galerie i koncerty a doplňují si kulturní vzdělání.

Zpět na přehled znamení

Další horoskopy:

Hvězdný tým

Ludmila

Ludmila

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE LUDMILA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Trápíte se pochybami o jeho věrnosti?
Ráda vám výkladem karet situaci ujasním! Upřímnost je u mne samozřejmostí!

více informací

Lea

Lea

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE LEA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Jako matka jste selhala?
Nevíte, jak svou chybu napravit? Ráda vám poradím!

více informací

Martina

Martina

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE MARTINA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Zlomila vás ztráta zaměstnání? Co bude dál?
S kartami Lenormand nahlédnu do vaší budoucnosti!

více informací


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 47 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz