Indiánský horoskop

indiánské horoskopy, znamení, totemy 1

Nikdo nebyl v historii lidstva tak úzce spojen s přírodou jako indiánské kmeny. Jejich příslušníci uměli vyčíst všechny potřebné informace ze stop, z generace na generaci si předávali zkušenosti z pozorování chování zvířat. Není divu, že svůj horoskop pomyslně vyřezali do totemů. A zvolili dvanáct zvířat, vládců jednotlivých znamení.

I vy můžete zjistit, zda náhodou nepatříte mezi Bobry, kteří celý život staví a opevňují hnízdo pro svou rodinu. Nebo snad coby Hadi dokážete proniknout svým pohledem do nitra každé duše? Medvědi zase dobře vědí, že je lidé omylem považují za pomalé nekňuby. Moudrá Sova napřed obětavě vyslechne vaše stesky a potom vám nezištně poradí. Datel zase svým zobákem upravuje rodinné hnízdo a hýčká si milovanou bytost i rodinnou pohodu. A roztomilý Vlk? Červené Karkulky žere jen v pohádkách. Ve skutečnosti citlivá a plachá zvířata dokážou svým čumákem vyčenichat každý malér. A jsou vášnivými, romantickými a hlavně věrnými milenci.

Mimochodem, víte, v jakém znamení indiánského horoskopu jste se narodili vy? Zjistěte si to!

Co jste za znamení?

Zadejte datum vašeho narození

Další horoskopy:

Hvězdný tým

Agnes

Agnes

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE AGNES na číslo 904 30 47

Výklad karet

Vplížil se do vašehu vztahu stereotyp? Spolu ho opět oživíme!
Mým cílem je, dosáhnout vaší spokojenosti!

více informací

Melinda

Melinda

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE MELINDA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Nevíte, jak okouzlit muže svých snů?
Ráda vám diskrétně poradím, obraťte se na mě s důvěrou!

více informací


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 47 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz