Numerologie: 1

1

Přirození vůdcové – to jsou lidé zrození v čísle 1. Sebevědomí, soutěživí jedinci, kteří touží po tom, aby se prosadili. Slabinou je jejich sklon k sebepřeceňování a nadřazenému chování. V takovém případě Jedničky riskují ztrátu podpory svého okolí.

Ze všeho nejvíc „jedničkoví zrozenci“ touží být vidět a prosadit svoje názory. Jsou to rození vůdcové. A protože jsou pro ně důležité vyjadřovací schopnosti, měli by se učit komunikovat jak v oblasti osobních, tak i pracovních vztahů. Když se jim to nedaří, podléhají migrénám a pocitům vlastní nedostatečnosti. Nezbytný je pro jedničky odpočinek, aktivní relaxace, výkonnostní sport, různé typy soutěží, kde mohou vyniknout. Pomáhá jim také častý pobyt v přírodě a dostatek manuální činnosti.

Lidé s číslem jedna by si měli dát pozor především na nadřazené vystupování a tvrdohlavost. V opačném případě riskují osamělost a nepříliš velkou podporu okolí.

Zpět na přehled čísel

Další horoskopy:

Hvězdný tým

Ludmila

Ludmila

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE LUDMILA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Trápíte se pochybami o jeho věrnosti?
Ráda vám výkladem karet situaci ujasním! Upřímnost je u mne samozřejmostí!

více informací

Lea

Lea

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE LEA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Jako matka jste selhala?
Nevíte, jak svou chybu napravit? Ráda vám poradím!

více informací

Martina

Martina

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE MARTINA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Zlomila vás ztráta zaměstnání? Co bude dál?
S kartami Lenormand nahlédnu do vaší budoucnosti!

více informací


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 47 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz