Sluneční horoskop

sluneční horoskop, znamení 1

Když člověk poprvé vzhlédl k obloze poseté hvězdami, dal jméno planetám a začal zkoumat, jaký na něj mají vliv, vznikla astrologie. Když se podíval do hvězd důkladněji a spojil je v pomyslná znamení, zrodil se první zvířetník.

Nevěříte? Proč by tomu tak nemohlo být? Vždyť horoskop není nic jiného než zjednodušený záznam oblohy v momentě narození lidského jedince. A staří astrologové, otcové horoskopu, nedělali nic jiného, než že pozorovali hvězdy a vliv Slunce na přírodu, lidi, zvířata. A pak rozdělili rok do dvanácti zhruba třicetidenních, pravidelně se opakujících slunečních cyklů, k nimž symbolicky přidali tvář či podobu osob (dvojčata, panna či muž roznášející vodu), zvířat (beran, býk, rak, lev, štír, kozel či dvojice ryb), věcí (váha) nebo mýtických postav (střelec – napůl kůň, napůl člověk, jenž s lukem v ruce následuje šíp vystřelený do dálky). K nim pak přiřadili charakteristiky, které po celé staletí doplňovali.

Již celá staletí víme, že ať Ryby, nebo Panny, naše znamení odpovídá tomu, kde se právě nacházelo Slunce ve chvíli našeho narození. Stovky let objevují lidé kouzlo slunečního horoskopu. Vy tak můžete učinit právě teď.

Co jste za znamení?

Zadejte datum vašeho narození

Další horoskopy:

Hvězdný tým

Ludmila

Ludmila

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE LUDMILA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Trápíte se pochybami o jeho věrnosti?
Ráda vám výkladem karet situaci ujasním! Upřímnost je u mne samozřejmostí!

více informací

Lea

Lea

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE LEA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Jako matka jste selhala?
Nevíte, jak svou chybu napravit? Ráda vám poradím!

více informací

Martina

Martina

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE MARTINA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Zlomila vás ztráta zaměstnání? Co bude dál?
S kartami Lenormand nahlédnu do vaší budoucnosti!

více informací


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 47 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz