Sluneční horoskop

sluneční horoskop, znamení 1

Když člověk poprvé vzhlédl k obloze poseté hvězdami, dal jméno planetám a začal zkoumat, jaký na něj mají vliv, vznikla astrologie. Když se podíval do hvězd důkladněji a spojil je v pomyslná znamení, zrodil se první zvířetník.

Nevěříte? Proč by tomu tak nemohlo být? Vždyť horoskop není nic jiného než zjednodušený záznam oblohy v momentě narození lidského jedince. A staří astrologové, otcové horoskopu, nedělali nic jiného, než že pozorovali hvězdy a vliv Slunce na přírodu, lidi, zvířata. A pak rozdělili rok do dvanácti zhruba třicetidenních, pravidelně se opakujících slunečních cyklů, k nimž symbolicky přidali tvář či podobu osob (dvojčata, panna či muž roznášející vodu), zvířat (beran, býk, rak, lev, štír, kozel či dvojice ryb), věcí (váha) nebo mýtických postav (střelec – napůl kůň, napůl člověk, jenž s lukem v ruce následuje šíp vystřelený do dálky). K nim pak přiřadili charakteristiky, které po celé staletí doplňovali.

Již celá staletí víme, že ať Ryby, nebo Panny, naše znamení odpovídá tomu, kde se právě nacházelo Slunce ve chvíli našeho narození. Stovky let objevují lidé kouzlo slunečního horoskopu. Vy tak můžete učinit právě teď.

Co jste za znamení?

Zadejte datum vašeho narození

Další horoskopy:

Hvězdný tým

Chantal

Chantal

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE CHANTAL na číslo 904 30 47

Astrologie, Výklad karet

Nerozumíte chování svého partnera?
Trápíte se nejistotou, a nevíte co dál? Ráda vám poradím s jakýmkoli trápením!

více informací


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 47 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz