Sluneční horoskop: Beran

21.03. - 20.04.

Beran

Beran – první znamení horoskopu – bývá obdařen neutuchající energií, která jej stále nutí hledat něco nového. Po celý život věří, že to nejlepší je ještě před ním. Nutně potřebuje úspěch. Pokud ho Berani nedosáhnou, fyzicky i psychicky chřadnou.

  • Živel: oheň
  • Vládnoucí planeta: Mars
  • Základní heslo: Já chci
  • Temperament: cholerický
  • Archetyp: bojovník
  • Pozitiva: odvaha, nadšení, podnikavost, optimismus
  • Negativa: netrpělivost, sobectví, vztek, agresivita
  • Kardinální znamení
  • Mužské znamení

Jací jsou?

Beran je znamením počátků, proto jsou jeho zrozenci orientovaní na budoucnost. Jejich ohnivá energie je velmi silná. Je to dáno tím, že se narodili do přelomového období, kdy se ze zimy probouzí jaro. Berani jsou většinou optimisté, očekávají stále něco nového. Jsou přesvědčeni o tom, že to nejlepší v životě je teprve čeká. Toto znamení ztělesňuje vůli k životu, sebeprosazení a bojovnost. Berani mají velkou touhu po svobodě, dobrodružství, zábavě, nemají rádi žádné okliky, jsou spontánní a impulzivní, dokážou se rychle nadchnout.

Jejich psychologie

Potřebují neustále nové zážitky. Jestliže ale nemají okamžité výsledky svého snažení, ztrácejí o danou věc zájem a začínají usilovat o něco jiného. Berani dokážou svému okolí dodávat impulzy, ideje a smělé plány do budoucna. Často působí jako průkopníci a novátoři, jejich úkolem je uvést myšlenku do hmoty. Od svého doplňujícího znamení Vah se učí toleranci a harmonii.

Čeho v životě nejspíš dosáhnou?

Úspěch je pro Berany velmi důležitý ať už v podobě profese, nebo koníčků. Pokud jej postrádají mohou fyzicky či psychicky onemocnět a život s nimi je pak velmi obtížný. Důvodem je přirozená vlastnost Beranů, kterou je sobeckost. Objeví se většinou v životě každého zrozence tohoto znamení a je dobré, se s ní co nejdříve vypořádat. Berani jsou ctižádostiví a dosahování cíle je pro ně stejnou výzvou jako cíl samotný. Stále si tedy pro sebe hledají nové a nové úkoly.

Zpět na přehled znamení

Další horoskopy:

Hvězdný tým

Chantal

Chantal

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE CHANTAL na číslo 904 30 47

Astrologie, Výklad karet

Nerozumíte chování svého partnera?
Trápíte se nejistotou, a nevíte co dál? Ráda vám poradím s jakýmkoli trápením!

více informací


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 47 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz