Sluneční horoskop: Býk

21.04. - 20.05.

Býk

Požitkář. Lepší označení pro Býka prostě nenajdete. Pohodlí a luxus je pro něj vše. Často zasvětí svůj život hromadění majetku a krásných věcí. Dokáže se ovšem rozmazlovat, i co se lásky týče (v partnerství Býk upřednostňuje krásu). Býci bývají vyhlášenými gurmány.

  • Živel: země
  • Vládnoucí planeta: ranní Venuše – Jitřenka
  • Základní heslo: Já mám
  • Temperament: melancholický
  • Archetyp: umělec, zahradník, zakladatel
  • Pozitiva: stálost, trpělivost, pracovitost a vytrvalost
  • Negativa: konzervatismus, zarputilost, panovačnost
  • Kardinální znamení
  • Ženské znamení

Jací jsou?

Býci nade vše milují svoje pohodlí a hmotné zajištění. Bývají vcelku spolehliví a mírumilovní. Má to jen jeden háček: nesmí se rozzlobit. Je pro ně důležité citové zázemí a uspokojivé rodinné a partnerské vztahy. Na rozdíl od Berana to nejsou žádní bojovníci, jdou si klidně a pomalu za svým cílem. Méně duchovně vyspělí jedinci tohoto znamení velmi často podléhají hromadění materiálních statků a různým vášním – jak v rovině lásky, tak i v rovině uspokojování svých materiálních potřeb. Bývají to velcí milovníci krásných věcí a gurmáni. Protilehlým znamením Býka je Štír. Tak jako Býk vše zadržuje a hromadí, tak Štír se vyrovnává s tím, že se musí naučit vše pouštět. Jestliže dokáže člověk ve znamení Býka najít rovnováhu mezi těmito dvěma polaritami, je vyrovnanější a zdravější. Jinak může mít problémy v tělesné rovině s vyměšováním.

Jejich psychologie

Tito lidé nebývají zrovna skromní, protože toto zemní, materiální znamení je ve velké míře nutí k většímu zabezpečování sama sebe a svého konta. Mohou často podléhat iluzi, že na všechno je dostatek času i sil. Může to být i strach z neznáma nebo změn, protože Býk je konzervativní, takže než se pro cokoliv nového rozhodne, trvá to déle. Tito zrozenci často milují také duševní požitky, tedy krásnou hudbu, tanec a různá divadelní a muzikálová představení.

Čeho v životě nejspíš dosáhnou?

Lidé narození ve znamení Býka jsou ctižádostiví a potřebují si stanovit na vše svůj plán. Pak se postupně krok za krokem posouvají ke svému vytouženému cíli. Býci jsou velmi praktičtí a bývají velmi úspěšní v kariéře spojené s penězi, jako je obchod, bankovnictví a finanční trhy. Materiální jistota je pro ně velmi důležitá. Oproti nejisté dráze na volné noze preferují stálá zaměstnání s jistými a pravidelnými příjmy.

Zpět na přehled znamení

Další horoskopy:

Hvězdný tým

Jindřiška

Jindřiška

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE JINDRISKA na číslo 904 30 47

Výklad karet, Runy

Opustil vás? Je pro vás život bez NĚJ těžký?
Co bude dál? S pomocí karet odhalím cestu vašeho osudu, zavolejte mi!

více informací


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 47 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz