Sluneční horoskop: Býk

21.04. - 20.05.

Býk

Požitkář. Lepší označení pro Býka prostě nenajdete. Pohodlí a luxus je pro něj vše. Často zasvětí svůj život hromadění majetku a krásných věcí. Dokáže se ovšem rozmazlovat, i co se lásky týče (v partnerství Býk upřednostňuje krásu). Býci bývají vyhlášenými gurmány.

  • Živel: země
  • Vládnoucí planeta: ranní Venuše – Jitřenka
  • Základní heslo: Já mám
  • Temperament: melancholický
  • Archetyp: umělec, zahradník, zakladatel
  • Pozitiva: stálost, trpělivost, pracovitost a vytrvalost
  • Negativa: konzervatismus, zarputilost, panovačnost
  • Kardinální znamení
  • Ženské znamení

Jací jsou?

Býci nade vše milují svoje pohodlí a hmotné zajištění. Bývají vcelku spolehliví a mírumilovní. Má to jen jeden háček: nesmí se rozzlobit. Je pro ně důležité citové zázemí a uspokojivé rodinné a partnerské vztahy. Na rozdíl od Berana to nejsou žádní bojovníci, jdou si klidně a pomalu za svým cílem. Méně duchovně vyspělí jedinci tohoto znamení velmi často podléhají hromadění materiálních statků a různým vášním – jak v rovině lásky, tak i v rovině uspokojování svých materiálních potřeb. Bývají to velcí milovníci krásných věcí a gurmáni. Protilehlým znamením Býka je Štír. Tak jako Býk vše zadržuje a hromadí, tak Štír se vyrovnává s tím, že se musí naučit vše pouštět. Jestliže dokáže člověk ve znamení Býka najít rovnováhu mezi těmito dvěma polaritami, je vyrovnanější a zdravější. Jinak může mít problémy v tělesné rovině s vyměšováním.

Jejich psychologie

Tito lidé nebývají zrovna skromní, protože toto zemní, materiální znamení je ve velké míře nutí k většímu zabezpečování sama sebe a svého konta. Mohou často podléhat iluzi, že na všechno je dostatek času i sil. Může to být i strach z neznáma nebo změn, protože Býk je konzervativní, takže než se pro cokoliv nového rozhodne, trvá to déle. Tito zrozenci často milují také duševní požitky, tedy krásnou hudbu, tanec a různá divadelní a muzikálová představení.

Čeho v životě nejspíš dosáhnou?

Lidé narození ve znamení Býka jsou ctižádostiví a potřebují si stanovit na vše svůj plán. Pak se postupně krok za krokem posouvají ke svému vytouženému cíli. Býci jsou velmi praktičtí a bývají velmi úspěšní v kariéře spojené s penězi, jako je obchod, bankovnictví a finanční trhy. Materiální jistota je pro ně velmi důležitá. Oproti nejisté dráze na volné noze preferují stálá zaměstnání s jistými a pravidelnými příjmy.

Zpět na přehled znamení

Další horoskopy:

Hvězdný tým

Damiana

Damiana

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE DAMIANA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Máte obavy z nového začátku? Jak se vám bude dařit?
Poskytnu vám precizní výklad karet, obraťte se na mě!

více informací

Erik

Erik

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE ERIK na číslo 904 30 47

Numerologie, Výklad karet

Vyráží vám pohled na výplatní pásku dech?
Povím vám, kdy se budete mít lépe! Určuji přesné časové úseky!

více informací

Alan

Alan

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE ALAN na číslo 904 30 47

Astrologie, Numerologie

Jakým talentem vás obdařily hvězdy?
Chcete se o sobě dozvědět víc? Rád vám na vaše otázky odpovím!

více informací

Nikola

Nikola

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE NIKOLA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Litujete rozchodu?
Dokážete k sobě opět najít ztracenou cestu? Vyložím vám karty!

více informací


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 47 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz