Sluneční horoskop: Lev

23.07. - 22.08.

Lev

Lvovi bylo dáno do vínku stát se vládcem. Využívá-li k tomu své vrozené vynikající tvůrčí a organizační schopnosti, je záhy posazen na trůn. Pokud se Lvovi nedaří, je schopen zničit svým chováním sám sebe. Nesnáší porážky a o pomoc si nikdy sám neřekne.

  • Živel: oheň
  • Vládnoucí planeta: Slunce
  • Základní heslo: Já vládnu
  • Temperament: cholerický
  • Archetyp: král
  • Pozitiva: velkorysost, upřímnost, nadšení
  • Negativa: samolibost, egoismus, nadřazenost
  • Kardinální znamení
  • Mužské znamení

Jací jsou?

Lvi jsou většinou nezávislé osobnosti, často velmi autoritativní, což vyplývá z jejich přirozenosti. Jsou tvořiví, rádi si užívají sluneční stránku života, a proto se těžko smiřují s prohrami a nedostatečným uplatněním v životě. Lvi chtějí vybočovat z řady, nic obyčejného jim nestačí. Většinou lze říci, že toto znamení člověku dodává šarm a silnou přitažlivost, pro ostatní jsou tito lidé velmi žádoucí. Povaha Lva je cholerická, proto jeho zrozenci mohou podvědomě vytvářet dramata. Přesně jako správní extroverti, kteří potřebují své publikum a obdivovatele. Nutno zdůraznit, že v těchto řadách se rodí velmi kreativní jedinci, jen se s tvůrčí silou musí naučit zacházet. Jestliže ji potlačí, často se to odrazí v psychice dotyčného.

Jejich psychologie

Lví znamení nutí člověka k tomu, že nechce být tuctový, ale rád by něco představoval a znamenal. Jestliže se mu to nedaří, může se začít chovat sebedestruktivně. Tito zrozenci jsou přitažliví, dokážou rozdávat energii a dobrou náladu, je-li tomu naopak, mohou se stát silnými protivníky. Lev je jedno z nejsilnější znamení v kladném i záporném smyslu. Tito lidé by se měli naučit ostatním pomáhat a nekritizovat ty, kteří jsou slabší a pomalejší. Prostě umět dát příklad ostatním, jak se radovat a užívat si života.

Čeho v životě pravděpodobně dosáhnou?

Lvi disponují vynikajícími tvůrčími a organizačními schopnostmi a je skvělé, pokud je ve své profesi či v životě obecně plně využívají. Zároveň jsou ctižádostiví, milují přepych, a proto jsou pro ně důležité peníze a finanční zázemí. Bývají vůdčími osobnostmi, ale někdy mohou působit až příliš autoritativně. Je dobré, když tyto své sklony drží na uzdě.

Zpět na přehled znamení

Další horoskopy:

Hvězdný tým

Jindřiška

Jindřiška

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE JINDRISKA na číslo 904 30 47

Výklad karet, Runy

Opustil vás? Je pro vás život bez NĚJ těžký?
Co bude dál? S pomocí karet odhalím cestu vašeho osudu, zavolejte mi!

více informací


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 47 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz