Sluneční horoskop: Lev

23.07. - 22.08.

Lev

Lvovi bylo dáno do vínku stát se vládcem. Využívá-li k tomu své vrozené vynikající tvůrčí a organizační schopnosti, je záhy posazen na trůn. Pokud se Lvovi nedaří, je schopen zničit svým chováním sám sebe. Nesnáší porážky a o pomoc si nikdy sám neřekne.

  • Živel: oheň
  • Vládnoucí planeta: Slunce
  • Základní heslo: Já vládnu
  • Temperament: cholerický
  • Archetyp: král
  • Pozitiva: velkorysost, upřímnost, nadšení
  • Negativa: samolibost, egoismus, nadřazenost
  • Kardinální znamení
  • Mužské znamení

Jací jsou?

Lvi jsou většinou nezávislé osobnosti, často velmi autoritativní, což vyplývá z jejich přirozenosti. Jsou tvořiví, rádi si užívají sluneční stránku života, a proto se těžko smiřují s prohrami a nedostatečným uplatněním v životě. Lvi chtějí vybočovat z řady, nic obyčejného jim nestačí. Většinou lze říci, že toto znamení člověku dodává šarm a silnou přitažlivost, pro ostatní jsou tito lidé velmi žádoucí. Povaha Lva je cholerická, proto jeho zrozenci mohou podvědomě vytvářet dramata. Přesně jako správní extroverti, kteří potřebují své publikum a obdivovatele. Nutno zdůraznit, že v těchto řadách se rodí velmi kreativní jedinci, jen se s tvůrčí silou musí naučit zacházet. Jestliže ji potlačí, často se to odrazí v psychice dotyčného.

Jejich psychologie

Lví znamení nutí člověka k tomu, že nechce být tuctový, ale rád by něco představoval a znamenal. Jestliže se mu to nedaří, může se začít chovat sebedestruktivně. Tito zrozenci jsou přitažliví, dokážou rozdávat energii a dobrou náladu, je-li tomu naopak, mohou se stát silnými protivníky. Lev je jedno z nejsilnější znamení v kladném i záporném smyslu. Tito lidé by se měli naučit ostatním pomáhat a nekritizovat ty, kteří jsou slabší a pomalejší. Prostě umět dát příklad ostatním, jak se radovat a užívat si života.

Čeho v životě pravděpodobně dosáhnou?

Lvi disponují vynikajícími tvůrčími a organizačními schopnostmi a je skvělé, pokud je ve své profesi či v životě obecně plně využívají. Zároveň jsou ctižádostiví, milují přepych, a proto jsou pro ně důležité peníze a finanční zázemí. Bývají vůdčími osobnostmi, ale někdy mohou působit až příliš autoritativně. Je dobré, když tyto své sklony drží na uzdě.

Zpět na přehled znamení

Další horoskopy:

Hvězdný tým

Damiana

Damiana

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE DAMIANA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Máte obavy z nového začátku? Jak se vám bude dařit?
Poskytnu vám precizní výklad karet, obraťte se na mě!

více informací

Erik

Erik

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE ERIK na číslo 904 30 47

Numerologie, Výklad karet

Vyráží vám pohled na výplatní pásku dech?
Povím vám, kdy se budete mít lépe! Určuji přesné časové úseky!

více informací

Alan

Alan

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE ALAN na číslo 904 30 47

Astrologie, Numerologie

Jakým talentem vás obdařily hvězdy?
Chcete se o sobě dozvědět víc? Rád vám na vaše otázky odpovím!

více informací

Nikola

Nikola

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE NIKOLA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Litujete rozchodu?
Dokážete k sobě opět najít ztracenou cestu? Vyložím vám karty!

více informací


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 47 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz