Sluneční horoskop: Panna

23.08. - 23.09.

Panna

Oblek či kostýmek a razítko do ruky – tak vypadá Panna. Lidé v tomto znamení totiž uznávají ustálený řád, jistotu a fungující systém v práci. Podle podobného klíče si vybírají i partnery – Panna si nejvíce potrpí na ty zodpovědné, intelektuálně založené.

  • Živel: země
  • Vládnoucí planeta: Merkur
  • Základní heslo: Já vím
  • Temperament: melancholický
  • Archetyp: služebník
  • Pozitiva: spolehlivost, pořádkumilovnost, pracovitost
  • Negativa: kritičnost, bezcitnost, malichernost
  • Kardinální znamení
  • Ženské znamení

Jací jsou?

Lidé narození v tomto znamení jsou realisté a intelekt u nich hraje velkou roli. Jsou to studijní typy. Své partnery si často vybírají podle intelektuálního porozumění. Typické Panny se živí ekonomikou, účetnictvím, statistikou. Mají rády řád, jistoty a systém v práci i v osobním životě. Jejich známými vlastnostmi jsou pořádkumilovnost, šetrnost, zdrženlivost a ostýchavost v citových záležitostech. Ostatním se proto mohou zdát ve svých projevech chladné. Bývají to ale velmi pracovití a pilní lidé, kteří chtějí být v pozadí, tzv. šedé eminence. Netouží po slávě, ale spíše po tichém a čistém místě, kde se jim klidně žije a pracuje.

Jejich psychologie

Panny jsou velmi zodpovědné a vyloženě nesnášejí iracionální situace a lidi. Jejich planeta Merkur je vede k praktickému a realistickému přístupu k životu. Bohužel mohou vytvářet složité struktury v osobním i pracovním životě. Tito zrozenci bývají zvídaví, mají dobré rozlišovací schopnosti. K tomuto znamení patří také  zvýšená kritičnost k druhým a příliš vysoké nároky. Panna směruje své nositele k vážnosti a serióznímu vystupování, stejně tak k idealizaci morálky a tradičních hodnot.

Čeho v životě nejspíš dosáhnou?

Jsou velmi pilné a pracovité a většinou fungují nejlépe, pokud mají přesné instrukce k tomu, co se po nich požaduje. Samostatnosti a rozhodování se často sami nepochopitelně vyhýbají. Panny bývají praktické a často také k okolí i k sobě samým velmi kritické. Právě kritičnost a malichernost jsou jejich slabinou a měly by se snažit tyto vlastnosti trochu potlačit. Pak se dočkají oblíbenosti, po které touží.

Zpět na přehled znamení

Další horoskopy:

Hvězdný tým

Agnes

Agnes

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE AGNES na číslo 904 30 47

Výklad karet

Vplížil se do vašehu vztahu stereotyp? Spolu ho opět oživíme!
Mým cílem je, dosáhnout vaší spokojenosti!

více informací

Melinda

Melinda

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE MELINDA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Nevíte, jak okouzlit muže svých snů?
Ráda vám diskrétně poradím, obraťte se na mě s důvěrou!

více informací


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 47 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz