Sluneční horoskop: Rak

22.06. - 22.07.

Rak

Až dojemně starostliví dokážou být Raci. Postarají se o vlastní rodinu i o ty potřebné. Na druhou stranu klamou tělem. Zdánlivě pasivní Rak se dokáže změnit v autoritativního jedince, který se umí prosadit. Občas trápí sebe i své okolí náladovostí.

  • Živel: Voda
  • Vládnoucí planeta: Luna
  • Základní heslo: Já cítím
  • Temperament: flegmatický
  • Archetyp: matka, léčitel
  • Pozitiva: citovost, mateřský instinkt, oddanost
  • Negativa: velká náladovost, zranitelnost, vztahovačnost
  • Kardinální znamení
  • Ženské znamení

Jací jsou?

Znamení Raka přináší člověku citlivost a náladovost. Tito lidé působí velmi mile, skromně a zdánlivě velmi poddajně. Ale není tomu tak. Račí znamení je autoritativní a snaží se prosadit. Ale spíše nepřímo, oklikou. Tito lidé ve skrytu duše touží, aby si jich ostatní vážili a přijímali je. Vystupují sice pasivně, jenže v jejich nitru dřímají silné emoce a bohužel také nálady, které se mohou hodinu od hodiny měnit. Měli by sledovat lunární cykly a být k sobě i k ostatním ohleduplnější, zvláště v období úplňku a novoluní. Těmto jedincům nelze upřít starostlivost a až dojemnou – mateřskou péči o druhé. I v případě, když nemají vlastní rodinu, dokážou se starat o své přátele, spolupracovníky a známé.

Jejich psychologie

Tito lidé jsou spolehliví, co slíbí, nakonec udělají, ale problémem u nich může být čas. V citových otázkách mohou trpět nezpracovanými traumaty z dětství a dokážou jako kouli na noze vláčet za sebou svou minulost. Problémem pro ně bývá odpuštění. Křivdy a ponížení si pamatují, získat si zpět jejich náklonnost a přátelství bývá obtížné. Pohnutky jejich jednání dokážou ostatní jen těžko pochopit, protože Raci jsou složití a komplikovaní, mají tajemný labyrint citů. Hluboce prožívají rodinné vztahy a partnerství, bývají ochranitelští a oddaní, mají velkou potřebu pocitu bezpečí a lásky.

Čeho v životě nejspíš dosáhnou?

Raci jsou vytrvalí a odhodlaní a dokážou skvěle využít minulých zkušeností, které pak aplikují na současnou situaci. V práci mají rádi rozmanitost, ale zároveň chtějí, aby jejich profesní dráha vykazovala i jistou kontinuitu. Svou výbornou schopnost intuice mohou využít třeba v oblasti obchodu a obchodování. Přitahují je také profese spojené s péčí o někoho, jako je ošetřovatelství či práce s malými dětmi. Naplnění je pro ně v životě důležitější než ambice.

Zpět na přehled znamení

Další horoskopy:

Hvězdný tým

Chantal

Chantal

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE CHANTAL na číslo 904 30 47

Astrologie, Výklad karet

Nerozumíte chování svého partnera?
Trápíte se nejistotou, a nevíte co dál? Ráda vám poradím s jakýmkoli trápením!

více informací


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 47 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz