Sluneční horoskop: Rak

22.06. - 22.07.

Rak

Až dojemně starostliví dokážou být Raci. Postarají se o vlastní rodinu i o ty potřebné. Na druhou stranu klamou tělem. Zdánlivě pasivní Rak se dokáže změnit v autoritativního jedince, který se umí prosadit. Občas trápí sebe i své okolí náladovostí.

  • Živel: Voda
  • Vládnoucí planeta: Luna
  • Základní heslo: Já cítím
  • Temperament: flegmatický
  • Archetyp: matka, léčitel
  • Pozitiva: citovost, mateřský instinkt, oddanost
  • Negativa: velká náladovost, zranitelnost, vztahovačnost
  • Kardinální znamení
  • Ženské znamení

Jací jsou?

Znamení Raka přináší člověku citlivost a náladovost. Tito lidé působí velmi mile, skromně a zdánlivě velmi poddajně. Ale není tomu tak. Račí znamení je autoritativní a snaží se prosadit. Ale spíše nepřímo, oklikou. Tito lidé ve skrytu duše touží, aby si jich ostatní vážili a přijímali je. Vystupují sice pasivně, jenže v jejich nitru dřímají silné emoce a bohužel také nálady, které se mohou hodinu od hodiny měnit. Měli by sledovat lunární cykly a být k sobě i k ostatním ohleduplnější, zvláště v období úplňku a novoluní. Těmto jedincům nelze upřít starostlivost a až dojemnou – mateřskou péči o druhé. I v případě, když nemají vlastní rodinu, dokážou se starat o své přátele, spolupracovníky a známé.

Jejich psychologie

Tito lidé jsou spolehliví, co slíbí, nakonec udělají, ale problémem u nich může být čas. V citových otázkách mohou trpět nezpracovanými traumaty z dětství a dokážou jako kouli na noze vláčet za sebou svou minulost. Problémem pro ně bývá odpuštění. Křivdy a ponížení si pamatují, získat si zpět jejich náklonnost a přátelství bývá obtížné. Pohnutky jejich jednání dokážou ostatní jen těžko pochopit, protože Raci jsou složití a komplikovaní, mají tajemný labyrint citů. Hluboce prožívají rodinné vztahy a partnerství, bývají ochranitelští a oddaní, mají velkou potřebu pocitu bezpečí a lásky.

Čeho v životě nejspíš dosáhnou?

Raci jsou vytrvalí a odhodlaní a dokážou skvěle využít minulých zkušeností, které pak aplikují na současnou situaci. V práci mají rádi rozmanitost, ale zároveň chtějí, aby jejich profesní dráha vykazovala i jistou kontinuitu. Svou výbornou schopnost intuice mohou využít třeba v oblasti obchodu a obchodování. Přitahují je také profese spojené s péčí o někoho, jako je ošetřovatelství či práce s malými dětmi. Naplnění je pro ně v životě důležitější než ambice.

Zpět na přehled znamení

Další horoskopy:

Hvězdný tým

Agnes

Agnes

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE AGNES na číslo 904 30 47

Výklad karet

Vplížil se do vašehu vztahu stereotyp? Spolu ho opět oživíme!
Mým cílem je, dosáhnout vaší spokojenosti!

více informací

Melinda

Melinda

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE MELINDA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Nevíte, jak okouzlit muže svých snů?
Ráda vám diskrétně poradím, obraťte se na mě s důvěrou!

více informací


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 47 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz