Sluneční horoskop: Ryby

20.02. - 20.03.

Ryby

Máte pocit, že člověk, s nímž mluvíte, se pořád dívá skrz vás? Typická Ryba! Věčně zasněná, pozorující zemi růžovými brýlemi ze svého vzdušného známku. Pokud však vsadíte na její intuici, uděláte dobře. V tvůrčích oborech je výhodou i rybí nekonečná fantazie.

  • Živel: voda
  • Vládnoucí planeta: Neptun
  • Základní heslo: Já věřím
  • Temperament: flegmatický
  • Archetyp: snílek
  • Pozitiva: laskavost, starostlivost, citlivost
  • Negativa: slabá vůle, ovlivnitelnost, přecitlivělost
  • Kardinální znamení
  • Ženské znamení

Jací jsou?

Sluneční znamení Ryb přináší snílkovskou a citlivou povahu. Tito lidé mají sklon utíkat do fantazií. Snivé Ryby jsou posledním znamením zvířetníku, často se proto tvrdí, že právě toto vodní znamení je syntézou všech předešlých znamení. Jsou to idealisté a snílkové. U některých jedinců tomu napovídá fyzický vzhled a nepřítomný pohled, kterým se dívají jakoby skrze vás. Intuice je jejich největší dar i prokletí. Mluvíme o lidech, kteří se věnují spíše duchovním činnostem, praktické věci života je příliš nezajímají. Snaží se vyhnout přímé konfrontaci, proto se tak často ocitají v rolích obětí.

Jejich psychologie

Zrozenci Ryb si poněkud idealizují nejen svůj život a budoucnost, ale i ostatní lidi kolem. Vidí je v růžových, nereálných odstínech. Právě proto mohou často zažívat zklamání z přátelských i partnerských vztahů. V případě větších problémů se tito jedinci mohou uzavírat do sebe. Jestliže se nedokážou vyrovnat s tíživou realitou života, mohou mít i únikové tendence (návykové látky, zlozvyky…). Co je pro ně důležité: naučit se vymezovat vlastní čas a prostor, jinak mohou žít životy druhých lidí a neřešit ten svůj.

Čeho v životě nejspíš dosáhnou?

Ryby mají rády pestrost a pružnost. Přísná rutina pro ně rozhodně není. Lidé narození ve znamení Ryb nebývají příliš ambiciózní, přesto si dokážou vybudovat finanční nezávislost. Ryby disponují skvělou a barvitou představivostí, která je pro ně na jednu stranu velkým přínosem a na stranu druhou mohou mít tendenci představovat si dopředu katastrofické scénáře. To je brzdí a od mnohého odrazuje, proto je třeba se  tomu bránit a neoddávat se negativním fantaziím tohoto druhu.

Zpět na přehled znamení

Další horoskopy:

Hvězdný tým

Ludmila

Ludmila

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE LUDMILA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Trápíte se pochybami o jeho věrnosti?
Ráda vám výkladem karet situaci ujasním! Upřímnost je u mne samozřejmostí!

více informací

Lea

Lea

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE LEA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Jako matka jste selhala?
Nevíte, jak svou chybu napravit? Ráda vám poradím!

více informací

Martina

Martina

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE MARTINA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Zlomila vás ztráta zaměstnání? Co bude dál?
S kartami Lenormand nahlédnu do vaší budoucnosti!

více informací


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 47 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz