Sluneční horoskop: Štír

24.10. - 22.11.

Štír

Mezi Štíry najdete kartářky a věštce. Láká je vše, co zavání tajemstvím. Díky svým schopnostem, které rozvíjejí, a vrozené intuici odkryjí nejednu záhadu. Kvůli své podezřívavosti však mívají problémy v partnerském životě. Leckdy je zradí vlastní emoce.

  • Živel: voda
  • Vládnoucí planeta: Pluto
  • Základní heslo: Já se znovu zrodím
  • Temperament: flegmatický
  • Archetyp: mystik
  • Pozitiva: fantazie, citlivost, odhodlanost
  • Negativa: pomstychtivost, impulsivnost, žárlivost
  • Kardinální znamení
  • Ženské znamení

Jací jsou?

O Štírech se často hovoří v souvislosti s podvědomím a vším, co je tajemné a zvláštní. Tito zrozenci bývají zajímaví. Přitahují své okolí, protože dokážou do prostoru vysílat vzrušivé vibrace. A to nejen na fyzické úrovni, svým chováním a projevy umějí ostatní dráždit. Platí, že nikdo nezůstává k těmto zrozencům lhostejný. Buď je přijímá a obdivuje, nebo naopak. Problémem všech vodních znamení je jejich silná emocionalita, se kterou si často nedokážou poradit. Těžko zpracovávají různá ublížení, třeba i pomyslná, která se pak táhnou jako červená nit jejich životem. Lidé narození v tomto znamení mají ale největší možnost v životě povyrůst a změnit se. Může u nich nastat tzv. velká transformace. Mívají také velkou dávku intuice. Jsou schopni nahlížet na různé jevy z hlediska duchovního.

Jejich psychologie

V rovině vztahů, ať už přátelských, nebo partnerských, bývají pro druhé lidi dost tvrdým oříškem. Jsou totiž podezřívaví. Než vás po různých zkouškách a prověrkách přijmou za své, může to trvat pěkně dlouho. Štíři mívají nepochopitelné změny nálad, často se urazí nebo se svým okolím nesmyslně bojují. Vášnivě reagují i ve zcela běžných situacích.
Toto znamení má za úkol pochopit podstatu smyslu života, naučit se neulpívat a umět odpouštět. A hlavně – nevázat se na nic a na nikoho.

Čeho v životě nejspíš dosáhnou?

Štír disponuje velmi silnou až pozoruhodnou zásobou energie. V případě, že ji dokáže plně pozitivně využít ve svůj prospěch, bude velmi úspěšný. Za předpokladu, že je tato jeho energie potlačována či využívána nesprávně, může mít škodlivé účinky a vést k jeho rozmrzelosti, zádumčivosti a žárlivosti. Štíři jsou více než většina znamení opravdu emocionálně zapojeni do své životní dráhy.

Zpět na přehled znamení

Další horoskopy:

Hvězdný tým

Ludmila

Ludmila

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE LUDMILA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Trápíte se pochybami o jeho věrnosti?
Ráda vám výkladem karet situaci ujasním! Upřímnost je u mne samozřejmostí!

více informací

Lea

Lea

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE LEA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Jako matka jste selhala?
Nevíte, jak svou chybu napravit? Ráda vám poradím!

více informací

Martina

Martina

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE MARTINA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Zlomila vás ztráta zaměstnání? Co bude dál?
S kartami Lenormand nahlédnu do vaší budoucnosti!

více informací


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 47 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz