Sluneční horoskop: Štír

24.10. - 22.11.

Štír

Mezi Štíry najdete kartářky a věštce. Láká je vše, co zavání tajemstvím. Díky svým schopnostem, které rozvíjejí, a vrozené intuici odkryjí nejednu záhadu. Kvůli své podezřívavosti však mívají problémy v partnerském životě. Leckdy je zradí vlastní emoce.

  • Živel: voda
  • Vládnoucí planeta: Pluto
  • Základní heslo: Já se znovu zrodím
  • Temperament: flegmatický
  • Archetyp: mystik
  • Pozitiva: fantazie, citlivost, odhodlanost
  • Negativa: pomstychtivost, impulsivnost, žárlivost
  • Kardinální znamení
  • Ženské znamení

Jací jsou?

O Štírech se často hovoří v souvislosti s podvědomím a vším, co je tajemné a zvláštní. Tito zrozenci bývají zajímaví. Přitahují své okolí, protože dokážou do prostoru vysílat vzrušivé vibrace. A to nejen na fyzické úrovni, svým chováním a projevy umějí ostatní dráždit. Platí, že nikdo nezůstává k těmto zrozencům lhostejný. Buď je přijímá a obdivuje, nebo naopak. Problémem všech vodních znamení je jejich silná emocionalita, se kterou si často nedokážou poradit. Těžko zpracovávají různá ublížení, třeba i pomyslná, která se pak táhnou jako červená nit jejich životem. Lidé narození v tomto znamení mají ale největší možnost v životě povyrůst a změnit se. Může u nich nastat tzv. velká transformace. Mívají také velkou dávku intuice. Jsou schopni nahlížet na různé jevy z hlediska duchovního.

Jejich psychologie

V rovině vztahů, ať už přátelských, nebo partnerských, bývají pro druhé lidi dost tvrdým oříškem. Jsou totiž podezřívaví. Než vás po různých zkouškách a prověrkách přijmou za své, může to trvat pěkně dlouho. Štíři mívají nepochopitelné změny nálad, často se urazí nebo se svým okolím nesmyslně bojují. Vášnivě reagují i ve zcela běžných situacích.
Toto znamení má za úkol pochopit podstatu smyslu života, naučit se neulpívat a umět odpouštět. A hlavně – nevázat se na nic a na nikoho.

Čeho v životě nejspíš dosáhnou?

Štír disponuje velmi silnou až pozoruhodnou zásobou energie. V případě, že ji dokáže plně pozitivně využít ve svůj prospěch, bude velmi úspěšný. Za předpokladu, že je tato jeho energie potlačována či využívána nesprávně, může mít škodlivé účinky a vést k jeho rozmrzelosti, zádumčivosti a žárlivosti. Štíři jsou více než většina znamení opravdu emocionálně zapojeni do své životní dráhy.

Zpět na přehled znamení

Další horoskopy:

Hvězdný tým

Jindřiška

Jindřiška

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE JINDRISKA na číslo 904 30 47

Výklad karet, Runy

Opustil vás? Je pro vás život bez NĚJ těžký?
Co bude dál? S pomocí karet odhalím cestu vašeho osudu, zavolejte mi!

více informací


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 47 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz