Sluneční horoskop: Střelec

23.11. - 21.12.

Střelec

Vždy připraven – to je moto Střelce. Miluje dobrodružství a praktikuje nezávislý způsob života. V něm patří mezi nenapravitelné optimisty, nikdy neztrácí naději. Střelci rádi pomáhají ostatním najít životní cestu jako psychologové či duchovní guruové.

  • Živel: oheň
  • Vládnoucí planeta: Jupiter
  • Základní heslo: Já věřím
  • Temperament: cholerický
  • Archetyp: cestovatel
  • Pozitiva: optimismus, čestnost, přímočarost
  • Negativa: nespolehlivost, náladovost, těkavost
  • Kardinální znamení
  • Mužské znamení

Jací jsou?

Střelci bývají optimisticky založení. Působí vitálně a pozitivně na své okolí, jejich vládcem je totiž blahodárný Jupiter. Touží po ušlechtilých činech. Jsou to idealisté, kteří však často zápasí se základními instinkty. To ostatně předznamenává i symbol tohoto znamení Kentaur. Napůl člověk, napůl zvíře... Fyzicky jsou většinou zdatní. Dělá jim dobře, když jsou v pohybu, svůj ohnivý potenciál musí nějak uvolňovat. Tito lidé preferují dobrodružný a nezávislý způsob života. Mívají svobodomyslnou povahou. Střelci, rození optimisté, neztrácejí naději ani v těžkých životních chvílích. Rádi pomáhají ostatním lidem při hledání životní cesty. Mimochodem mnoho duchovních učitelů se narodilo právě v tomto znamení.

Jejich psychologie

Zrozenci Střelce bývají upřímní, někdy až za hranicí taktu. Měli by tedy s uvážením volit každé slovo, což jim jejich ohnivý naturel někdy nedovolí. Nejsou to vyloženě studijní typy, přesto je hvězdné znamení nutí k hledání hlubších pravd a touhy po vědomostech a zážitcích ve všech životních oblastech. Pro osobní spokojenost by se měli Střelci snažit v životě zasadit o něco smysluplného. Najít si parketu, na které mohou pomáhat ostatním v nalezení vyššího řádu a smyslu života.

Čeho v životě nejspíš dosáhnou?

Střelci milují dobrodružství a výzvy. Když je úkol splněn, Střelec okamžitě hledá nový cíl a s vervou se vrhá do jeho plnění. Problémem Střelců je většinou hlavně jejich neklid, který jim nedovolí dohlédnout až na konec vlastních plánů. Střelci nemají smysl pro detail, a právě „drobnosti“ rádi přehlížejí, protože je nudí. Nebývají zpravidla příliš ambiciózní a radují se spíše ze svých pokroků a dobrých rozhodnutí než z těžce vybudovaného společenského postavení.

Zpět na přehled znamení

Další horoskopy:

Hvězdný tým

Ludmila

Ludmila

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE LUDMILA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Trápíte se pochybami o jeho věrnosti?
Ráda vám výkladem karet situaci ujasním! Upřímnost je u mne samozřejmostí!

více informací

Lea

Lea

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE LEA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Jako matka jste selhala?
Nevíte, jak svou chybu napravit? Ráda vám poradím!

více informací

Martina

Martina

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE MARTINA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Zlomila vás ztráta zaměstnání? Co bude dál?
S kartami Lenormand nahlédnu do vaší budoucnosti!

více informací


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 47 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz