Sluneční horoskop: Střelec

23.11. - 21.12.

Střelec

Vždy připraven – to je moto Střelce. Miluje dobrodružství a praktikuje nezávislý způsob života. V něm patří mezi nenapravitelné optimisty, nikdy neztrácí naději. Střelci rádi pomáhají ostatním najít životní cestu jako psychologové či duchovní guruové.

  • Živel: oheň
  • Vládnoucí planeta: Jupiter
  • Základní heslo: Já věřím
  • Temperament: cholerický
  • Archetyp: cestovatel
  • Pozitiva: optimismus, čestnost, přímočarost
  • Negativa: nespolehlivost, náladovost, těkavost
  • Kardinální znamení
  • Mužské znamení

Jací jsou?

Střelci bývají optimisticky založení. Působí vitálně a pozitivně na své okolí, jejich vládcem je totiž blahodárný Jupiter. Touží po ušlechtilých činech. Jsou to idealisté, kteří však často zápasí se základními instinkty. To ostatně předznamenává i symbol tohoto znamení Kentaur. Napůl člověk, napůl zvíře... Fyzicky jsou většinou zdatní. Dělá jim dobře, když jsou v pohybu, svůj ohnivý potenciál musí nějak uvolňovat. Tito lidé preferují dobrodružný a nezávislý způsob života. Mívají svobodomyslnou povahou. Střelci, rození optimisté, neztrácejí naději ani v těžkých životních chvílích. Rádi pomáhají ostatním lidem při hledání životní cesty. Mimochodem mnoho duchovních učitelů se narodilo právě v tomto znamení.

Jejich psychologie

Zrozenci Střelce bývají upřímní, někdy až za hranicí taktu. Měli by tedy s uvážením volit každé slovo, což jim jejich ohnivý naturel někdy nedovolí. Nejsou to vyloženě studijní typy, přesto je hvězdné znamení nutí k hledání hlubších pravd a touhy po vědomostech a zážitcích ve všech životních oblastech. Pro osobní spokojenost by se měli Střelci snažit v životě zasadit o něco smysluplného. Najít si parketu, na které mohou pomáhat ostatním v nalezení vyššího řádu a smyslu života.

Čeho v životě nejspíš dosáhnou?

Střelci milují dobrodružství a výzvy. Když je úkol splněn, Střelec okamžitě hledá nový cíl a s vervou se vrhá do jeho plnění. Problémem Střelců je většinou hlavně jejich neklid, který jim nedovolí dohlédnout až na konec vlastních plánů. Střelci nemají smysl pro detail, a právě „drobnosti“ rádi přehlížejí, protože je nudí. Nebývají zpravidla příliš ambiciózní a radují se spíše ze svých pokroků a dobrých rozhodnutí než z těžce vybudovaného společenského postavení.

Zpět na přehled znamení

Další horoskopy:

Hvězdný tým

Eva

Eva

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE EVA na číslo 904 30 47

Astrologie, Výklad karet

Jakým směrem se bude ubírat váš život v roce 2014?
Sestavením horoskopu nahlédnu na všechny oblasti vašeho života!

více informací


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 47 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz