Sluneční horoskop: Váhy

24.09. - 23.10.

Váhy

Chcete si popovídat o umění? Vyhledejte Váhu. Zrozenci v tomto znamení milují estetiku nade vše. Jsou z nich dobří architekti, malíři. Jsou ovšem též nerozhodní, neradi se přiklánějí jen na jednu stranu. Jsou však díky tomu vynikajícími diplomaty.

  • Živel: vzduch
  • Vládnoucí planeta: Venuše
  • Základní heslo: Já vyrovnávám
  • Temperament: sangvinický
  • Archetyp: diplomat
  • Pozitiva: přizpůsobivost, elegance, harmonické vyzařování
  • Negativa: nerozhodnost, nestálost, nespolehlivost
  • Kardinální znamení
  • Mužské znamení

Jací jsou?

Dbají na svůj zevnějšek, rádi zkrášlují své okolí, jsou to dekoratéři. Nejen doma, ale i na pracovišti a na místech, kde tráví více času, dokážou vytvořit harmonické a pěkné prostředí. K životu potřebují zázemí a především dobré partnerství, nebo alespoň kvalitní přátelské vztahy. Mohou mít velmi vysoké nároky na své protějšky, často trpí nedokonalostí sebe sama i okolního světa. Zrozenci ve Vahách jsou rození estéti. Touží po harmonii a vnitřním řádu, nesnášejí hluk, nepořádek, vulgaritu, lacinost.

Jejich psychologie

Váhy jsou pozorovatelé a snílci, hledají vyšší principy a spravedlnost. Bývají šarmantní, zdvořilí a často jsou to právě tito lidé, kteří usmiřují znepřátelené strany. Je to jediné znamení, které je ztvárněno neživým předmětem – váhami. Tito zrozenci zvažují každou situaci, věc, vztah, cíl, a tak mohou častokrát promeškat vhodné chvíle. Od protějšího ohnivého znamení Berana by se měli učit větší rozhodnosti.

Čeho v životě nejspíš dosáhnou?

Známou vlastnosti Vah je jejich nerozhodnost a váhavost, kdy se jen nerady přiklánějí na stranu jedné, či druhé strany. Většinou se snaží uplatnit v  intelektuální nebo v umělecké sféře. Nezajímavá, či dokonce otrocká práce je značně ubíjí. Milují tvořivou činnost, jsou taktní a diplomatické. Dělají vše pro to, aby nepromarnily čas. Ve svém životě milují luxus a pohodlí, jsou pro ně tedy podstatné i slušné příjmy.

Zpět na přehled znamení

Další horoskopy:

Hvězdný tým

Ludmila

Ludmila

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE LUDMILA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Trápíte se pochybami o jeho věrnosti?
Ráda vám výkladem karet situaci ujasním! Upřímnost je u mne samozřejmostí!

více informací

Lea

Lea

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE LEA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Jako matka jste selhala?
Nevíte, jak svou chybu napravit? Ráda vám poradím!

více informací

Martina

Martina

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE MARTINA na číslo 904 30 47

Výklad karet

Zlomila vás ztráta zaměstnání? Co bude dál?
S kartami Lenormand nahlédnu do vaší budoucnosti!

více informací


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 47 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz