Sluneční horoskop: Váhy

24.09. - 23.10.

Váhy

Chcete si popovídat o umění? Vyhledejte Váhu. Zrozenci v tomto znamení milují estetiku nade vše. Jsou z nich dobří architekti, malíři. Jsou ovšem též nerozhodní, neradi se přiklánějí jen na jednu stranu. Jsou však díky tomu vynikajícími diplomaty.

  • Živel: vzduch
  • Vládnoucí planeta: Venuše
  • Základní heslo: Já vyrovnávám
  • Temperament: sangvinický
  • Archetyp: diplomat
  • Pozitiva: přizpůsobivost, elegance, harmonické vyzařování
  • Negativa: nerozhodnost, nestálost, nespolehlivost
  • Kardinální znamení
  • Mužské znamení

Jací jsou?

Dbají na svůj zevnějšek, rádi zkrášlují své okolí, jsou to dekoratéři. Nejen doma, ale i na pracovišti a na místech, kde tráví více času, dokážou vytvořit harmonické a pěkné prostředí. K životu potřebují zázemí a především dobré partnerství, nebo alespoň kvalitní přátelské vztahy. Mohou mít velmi vysoké nároky na své protějšky, často trpí nedokonalostí sebe sama i okolního světa. Zrozenci ve Vahách jsou rození estéti. Touží po harmonii a vnitřním řádu, nesnášejí hluk, nepořádek, vulgaritu, lacinost.

Jejich psychologie

Váhy jsou pozorovatelé a snílci, hledají vyšší principy a spravedlnost. Bývají šarmantní, zdvořilí a často jsou to právě tito lidé, kteří usmiřují znepřátelené strany. Je to jediné znamení, které je ztvárněno neživým předmětem – váhami. Tito zrozenci zvažují každou situaci, věc, vztah, cíl, a tak mohou častokrát promeškat vhodné chvíle. Od protějšího ohnivého znamení Berana by se měli učit větší rozhodnosti.

Čeho v životě nejspíš dosáhnou?

Známou vlastnosti Vah je jejich nerozhodnost a váhavost, kdy se jen nerady přiklánějí na stranu jedné, či druhé strany. Většinou se snaží uplatnit v  intelektuální nebo v umělecké sféře. Nezajímavá, či dokonce otrocká práce je značně ubíjí. Milují tvořivou činnost, jsou taktní a diplomatické. Dělají vše pro to, aby nepromarnily čas. Ve svém životě milují luxus a pohodlí, jsou pro ně tedy podstatné i slušné příjmy.

Zpět na přehled znamení

Další horoskopy:

Hvězdný tým

Chantal

Chantal

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE CHANTAL na číslo 904 30 47

Astrologie, Výklad karet

Nerozumíte chování svého partnera?
Trápíte se nejistotou, a nevíte co dál? Ráda vám poradím s jakýmkoli trápením!

více informací


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 47 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz