Sluneční horoskop: Vodnář

21.01. - 19.02.

Vodnář

Nesnažte se něco přikazovat Vodnáři. Nebylo by vám to nic platné. Lidé narození ve Vodnáři si vždy všechno dělají po svém. Díky jejich originalitě jim okolí tvrdohlavost rádo odpouští. Hřeší na to a mívají problém dotáhnout věci do konce a plnit sliby.

  • Živel: vzduch
  • Vládnoucí planeta: Uran
  • Základní heslo: Já myslím
  • Temperament: sangvinický
  • Archetyp: humanista
  • Pozitiva: tolerance, otevřenost, humanismus
  • Negativa: nezodpovědnost, ztráta reality, výstřednost
  • Kardinální znamení
  • Mužské znamení

Jací jsou?

Vodnáři jsou mnohdy nevypočitatelní. Planeta Uran jim dává proměnlivou a nestálou povahu. Tito jedinci však umějí být velmi přátelští. Nejsou předpojatí, dokážou být k druhým velmi tolerantní, nikoho za nic neodsuzují a snaží se ostatní chápat. Mírumilovná stránka povahy má i svůj rub, který přináší problémy s dotažením věcí do zdárného konce. Typičtí Vodnáři mívají problémy s dodržením slibů. Těžko se přizpůsobují svému okolí, protože jsou až příliš svobodomyslní. Jde o velmi originální jedince, kteří jsou svými myšlenkami i postoji před ostatními napřed. Leckdy je proto nemusí jejich okolí chápat a přijímat.

Jejich psychologie

Tito lidé nasnášejí jakékoliv omezování a příkazy. Vše chtějí dělat po svém, s osobitým přístupem. Hledají stále něco nového a většinou dělají opak toho, co se od nich očekává. Z jejich strany to však není zlý úmysl. Právě v danou chvíli je pro ně zkrátka důležitější něco jiného, než co slíbili. Hodně se jim odpouští kvůli jejich originalitě a přátelské povaze. Jako idealistům jim leží na srdci budoucnost lidstva, jejich heslem bývá známé „volnost, rovnost, bratrství“. Ostatním se zrozenci Vodnáře mohou zdát chladní, protože si drží určitý citový odstup. Obyčejné věci života vidí s nadhledem.

Čeho v životě nejspíš dosáhnou?

Vodnáři potřebují ke štěstí povolené otěže, aby mohli dělat vše pokud možno po svém a nebyli ničím brzděni a omezováni. Jsou vynalézaví a tvůrčí, mají zájem o práci pro lidi, ve které jsou výteční. Jsou originální, pozor by si měli dát na přílišnou výstřednost. Peníze pro ně nehrají zásadní roli, ale rádi se hezky oblékají a více utrácejí za všelijaké módní výstřelky.

Zpět na přehled znamení

Další horoskopy:

Hvězdný tým

Eva

Eva

906 70 11 70*

SMS ve tvaru PORADCE EVA na číslo 904 30 47

Astrologie, Výklad karet

Jakým směrem se bude ubírat váš život v roce 2014?
Sestavením horoskopu nahlédnu na všechny oblasti vašeho života!

více informací


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 47 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz