Vyhrajte balíčky repelentů Autan

Soutěže 5. září 2012

Repelenty Autan® Tropical – novinka v ochraně před tropickými komáry nejen na dovolené

Nepředvídatelné počasí, které v Evropě panuje posledních pár let, je příznivé zejména pro vývoj a reprodukci mnoha druhů hmyzu. Mezi takový hmyz patří především komáři, kteří v posledních letech migrují po celém světě. V dnešní době se proto nejedná pouze o klasické komáry, ale postupně se vyvíjejí i jiné druhy tropických komárů, mezi nimi například komár „tygří“ (latinsky Aedes Albopictus). Nová řada Repelentů Autan® Tropical představuje ochranu před létajícím hmyzem, včetně komárů „tygřích“, a dalšími tropickými moskyty.

Tropičtí komáři štípají i přes den a jsou hlavními přenašeči nebezpečných nemocí. Repelenty Autan® Tropical poskytují jemnou a zároveň maximálně účinnou ochranu pro kůži proti běžným i tropickým komárům po dobu osmi hodin. Díky snadné aplikaci repelentů je jeho nanášení jednoduché a rychlé. Nový repelent Autan® Tropical je tedy ideálním společníkem pro letní večery na Šumavě, ale i na dovolené v Chorvatsku.

Autan

Řada Autan® Tropical nabízí:

Autan® Tropical Rychleschnoucí sprej

Naše unikátní a inovativní technologie „rychleschnoucího spreje“ využívá přírodního kukuřičného škrobu, jehož částečky při kontaktu s kůží rychle schnou. Suchý sprej nelepí, je komfortní a zaručeně chrání pokožku. Už nebudete mít ten nepříjemný mokrý a lepivý pocit, který znáte od tradičních repelentů. Nová řada repelentů Autan® Tropical poskytuje až osmihodinovou ochranu proti běžným a tropickým komárům.

Autan® Tropical Rozprašovač

Jedna aplikace zaručí až osmihodinovou ochranu. Je jemný k vaší kůži, ale zároveň i účinně chrání proti běžným, tropickým i „tygřím“ komárům, takže můžete celé léto trávit venku bez obav.

Nyní máte jedinečnou příležitost vyhrát 5 balíčků repelentů Autan.

Gratulujeme k výhře Lucii K, Daniele O., Dušanovi H., Petře R. a Zdeňkovi K.!