Dárky na poslední chvíli

Soutěže 17. prosince 2015

Máte poslední možnost sehnat vánoční dárky pro své blízké. Štědrý večer se kvapem blíží a mnozí z nás řeší, jak zaplní poslední místa pod vánočním stromkem. Obchodní centrum Quadrio, které se nachází v centru Prahy na Národní třídě, maximálně ulehčuje vánoční nákupy. Prodlužuje otevírací dobu během svátků a přináší soutěž o vstupenky do divadla Palace.

Výběru správného dárku je třeba věnovat náležitý čas. Obzvláště pokud chcete svým nejbližším udělat upřímnou radost. V Obchodním centru Quadrio jsou si toho vědomi. Do 23. prosince bude otevírací doba prodloužena o jednu hodinu, tedy do 22:00 hodin. Každý den, během této hodiny navíc, nabídne téměř 40 obchodů v Obchodním centru Quadrio speciální akce a slevy. I během Štědrého dne můžete poslední dárky v Quadriu nakupovat a to od 8:00 do 14:00 hodin.

quadrio uvod

Soutěžte s Obchodním centrem Quadrio o vstupenky do divadla Palace. Dva z vás získají dvě vstupenky na představení do divadla Palace Chlap na zabití v termínu 24.2.2016. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu štěstí.

Nápovědu najdete na www.quadrio.cz.

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

Soutěž byla ukončena. Výherce budeme kontaktovat telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.

Výherci: Jitka D., Brno; Václav D., Pečky