FlapJack: Mlsejte bez výčitek!

Soutěže 14. července 2016

Svědomitě si hlídáte jídelníček, pečlivě počítáte každou kalorii, dřete ve fitku minimálně třikrát týdně... jenže pak vás ve škole, v práci či na cestách přepadne hlad a chuť a vy neodoláte a sáhnete po koblize, čokoládovém dortíku či rakvičce se šlehačkou. Je úplně jasné, že vás po takovéhle „akci“ pronásledují výčitky svědomí! My vám poradíme, jak se výčitek zbavit a už na pořád se jim vyhnout.

Stačí k tomu ovesná tyčinka FlapJack od Rupy. Tahle chutná svačinka, kterou můžete mít stále v pohotovosti nachystanou v kabelce, v batůžku i v zásuvce pracovního stolu, ukojí vaši chuť na sladké, ale protože její hlavní složkou jsou ovesné vločky, půjde o rozhodně zdravější mlsání, než výše zmíněné kalorické bomby.

flapjack 1

Oves se řadí mezi tzv. superpotraviny, což jsou potraviny s mimořádně vysokým obsahem cenných živin. V případě ovsa jsou to především bílkoviny, nenasycené mastné kyseliny, vitamíny B1, B6 a E, železo, vápník a fosfor. Zároveň obsahuje dostatek vlákniny, která je nezbytná pro správné zažívání.

flapjack 2

„Abychom mohli cereálie považovat za dobrý zdroj vlákniny, měly by být v jedné porci alespoň 3 gramy, tedy 10% doporučené denní dávky. Flapjacky od Rupy tento předpoklad splňují,“ doplňuje Tomáš Šteiner, výživový poradce a lektor České naturopatické společnosti. Více informací na: www.flapjacky.cz a na Facebooku

flapjack 3

O co hrajeme?

Tři z vás získají krabici tyčinek FlapJack. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu štěstí. Nápovědu najdete na www.flapjacky.cz a www.rupa.cz.

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami. Pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž byla ukončena. Výherce budeme kontaktovat telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.

Výherci:

Marie R., Praha 4 Luděk J., Jihlava Lucie V., Jihlava