Vyhrajte luxusní jízdenky za kraslici

Soutěže 26. března 2013

Budete slavit Velikonoce? A budete zdobit vajíčka? Jestli odpověď na obě otázky zněla ano, pak můžete směle soutěžit o nejhezčí kraslici 2013.

Zapojit se do naší nové fotosoutěže je snadné. Stačí nahrát fotky svých krásných velikonočních vajíček a mít kliku – je potřeba získat co nejvíc hlasů veřejnosti. Soutěž na https://www.dumazahrada.cz/souteze/20197-fotosoutez-nejkrasnejsi-vajicko/ trvá do 14. dubna, fotky můžete ukládat do 6. dubna a hlasovat od následujícího dne.

První tři kraslice-krasavice s největším počtem bodů získají pro svoje autory dvě poukázky na obousměrnou mezinárodní jízdenku - DESTINACE EUROVÍKEND od společnosti Eurolines (celkem v hodnotě 3 000 Kč).

Neváhejte zapojit do soutěže nejenom rodinu, ale také všechny své přátele. Do začátku můžete začít tím, že nasdílíte svou fotografii na svou Facebook zeď, a to tak, že zkopírujete URL adresu fotografie (http adresu z adresního řádku prohlížeče) a na Facebooku ji vložíte jako odkaz do vašeho stavu. Nezapomeňte svým přátelům připomenout, že jde o hlasování, a chcete, aby vám dali své hlasy v soutěži Nej vajíčko.

Odkaz na soutěžní fotografii můžete samozřejmě poslat klasicky i elektronickou poštou. Tu určitě používáte se svými přáteli, které nemáte na Facebooku, a není tedy marný nápad jim prostě poslat mail a poprosit je o hlasování. Ať už pro vaši fotografii, nebo pro fotku vašeho favorita.

Máte ICQ? Windows Live? Jabber? Google Talk nebo jakoukoliv další vymoženost pro rychlou komunikaci jménem instant messaging? I zde můžete udělat totéž. Vzít URL adresu obrázku a poslat ji svým kontaktům. Totéž platí, pokud používáte jiné sociální sítě (lide.cz, spoluzaci.cz, libimseti.cz, Google+). I tam můžete oslovit své přátele a poprosit je o hlasování na našich stránkách. Výrazně tak zvýšíte šanci na úspěch. A o to přece jde.